Článek A-Z knižní tag

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: A-Z knižní tag

01. 02. 2017 - 19:33

kristie: Tož jsem se ti pokusila přidat komentář a jaksi mi to nevyšlo. Tak ještě jednou.
Elantris bude mít dotisk! To byla asi hlavní zpráva, kterou jsem ti v tom komentáři chtěla podat.
A pak jsem ti chtěla říct, že Blood Song by sis opravdu měla dočíst, hele. Vždyť je to výborná kniha a přece to nevzdáš takhle před koncem!
Jo a také jsem ti chtěla popřát hodně elánu do blogování, jop.

02. 02. 2017 - 02:02

moira: divné, jelikož na mail my přišly oba komentáře. *smích*
Talpress chystá dotisk? *hvězdičky v očích* To jsem nevěděla, kámo, jsi posel dobrých zpráv. .D K Nalini Singh - férové upozornění, je to moje guilty pleasure. Je to čistě paranormal romance. Děj tam většinou bývá solidní, ale nic, co by tě srazilo na zadek. A se svým světem a magií si hraje taky slušně, ale že by ti představila nějaký úplně nový koncept, to se taky říct nedá. Mám Nalini Singh ráda, jelikož píše přesně mně do stylu, vtipně, hravě, charaktery jsou like-able a víš, co máš čekat, takže je to sázka na jistotu. .) Ty máš Written in Red doma? Ooooh, závidím ti. Četla jsem tu knihu snad pětkrát. .D A musím říct, že přestože ta kniha vyšla několik let po začátku boomu urbanek, stejně se zakladatelskými sériemi drží krok a je úžasná. K Blood Song - myslím, že jsem se dokonce dostala ještě dále, ale 80% byla úplná jistota. Na druhou stranu, až to budu re-readovat, můžu se rovnou pustit i do dalších dílů. xD
No, nevím jestli je to blížící se zkouškou z chemie, která bude těžká jako prase a děsím se jí, nebo mě přešlo začátečnické nadšení, ale už se u mě zase projevuje lenost. Už tři dny se snažím přemluvit, abych konečně napsala tu recenzi k The Bear and the Nightingale. *smích*

---
moira.pise.cz

02. 02. 2017 - 09:30

kristie: Jo? Ale tady se zobrazil jen ten druhý!
Jop, oznámili to se seznamem knih, které na letošní rok chystají. A bude i Ritmatik!
Ale jo, něco takového jsem od té Singh čekala. Tak až zase budu mít chuť na něco podobného, mrknu se po ní.
Jop, mám. To bylo jednou na BD v akci a já věděla, že to spousta lidí chválí, tak jsem to objednala. A jako fakt se to chystám číst, mám to dokonce s sebou na koleji a tam jsem si odtáhla jen knihy, ke kterým jsem se tam za ten rok chtěla dokopat. A jelikož mi tam ty knížku už pomalu ubývají, brzo se dostanu i k tomu.
No vidíš, já si říkám, že budu v létě číst hlavně fantasy a plánuji si právě u toho Blood Song dát re-reading, abych to mohla dočíst, když to mám už všechno doma. Tak se ke mně můžeš třeba pak přidat.
Hej, tak tu recenzi na The Bear and the Nightingale napiš kvůli mně! Potřebuji vědět, jestli to fakt číst nebo ne.

02. 02. 2017 - 19:03

moira: Chtěla jsem napsat - Rithmatist už je, pak mi došlo, že to byla slovenská verze. .D Ale super. Mám tolik knížek, které teď můžu sestřičce narvat, muhehe. Written in Red byla v akci a já to prošvihla? T_T Oh my, můj život právě ztratil smysl. A až budeš Blood Song číst, určitě hoď echo, pustím se do toho s tebou. x))

---
moira.pise.cz