Návštěvní kniha

vaše jméno:
vaše www: http://
opište kód:   

Vzkazy

16. 10. 2016 - 16:46
 

ver: Zdravíčko!
Vážně ráda bych věděla, zda jsi ještě tak nějak živa a existující i v tomto podivném universu... takže nechávám stopu jen s nadějí na možnost, že se ozveš...

---
ver.pise.cz

19. 04. 2015 - 20:29
 

moira: r.: well, toto mě nenapadlo. Připadám si teď hloupě. .D
Paranoia je skvělá, když má oprávněný důvod. .) A být obezřetná, co se týče mé příbuzné, taky má svá opodstatnění.
Ráda bych psala, miluju psaní a je to můj způsob relaxace. Ale popravdě to nevidím moc nadějně, příští podzim půjdu na vysokou, medicínu, a dost pochybuju, že budu mít dost času na normální dýchaní a trošku sociálního života, natož abych se mohla plnohodnotně věnovat psaní. Ale uvidím, jak to bude, neměla bych to hned vzdávat. .) A nejspíše ani nebudu moct.

---
moira.pise.cz

17. 04. 2015 - 12:14
 

radek svilík: Byla nebyla jedna holčička. Ta holčička uviděla časopis Witch
Zdroj: http://moira.pise.cz/profil/
Přidal bych ještě nutnost u tebe začít uvažovat o logice, pokud smetu názor někoho, kdo reaguje. With vycházel zhruba +/-před deseti lety, takže ti nemůže být více než 25.
Nevím co máš proti své babičce, ale paranoia žádné dívce nesluší
Piš dál, piluj a makej na sobě. Máš talent. Chce to více zabrat a jít do hloubky.
Bez sebestředného vnímání. Neboj se být křehká, zranitelná a krásně dívčí. Sarkazmem nezamaskuješ vnitřní slzy. Pouze je vytěsníš a cit v tobě umře. Pak zbyde jen šeď. A žádné úžasné výšiny. Vlaštovka, která si nechala ustřihnout křídla. Pouvažuj nad tím. Občas se na tebe přijdu mrknout.

17. 04. 2015 - 01:33
 

moira: r.: well, díky za stopu, to v první řadě. Vždycky ocením zpětnou vazbu. .)
Doufám, že teď neurazím, ale odkud znáš můj věk? Možná jsem trochu paranoidní, ale mám na internetu stalkera a pokud jsi ve skutečnosti moje babička (no, im not kiddin), byla bych zatraceně nasraná.

Pokud jsi jen náhodný čtenář, well, ten koment vyzněl trochu útočně, což přímo vyzývá k tomu se bránit a ospravedlňovat, ale kdo ví? Každý si prošel během života nějakým svinstvem, manifestuje se to někdy podivně. Vím o sobě, že inklinuju k sadismu a zbytečné krutosti, ale už to mám vintegrované v krvi, mění se těžko. Na druhou stranu, někdy dokážu napsat neuvěřitelně sacharidovou směsku, což je lehce ironické. Taky záleží na tom, co jsi zrovna četl. Před některými dřívějšími povídkami někdy zírám i já, co to moje představivost vyplivla. Byla jsem zvláštní dítě. .D
Emoční plochost mě mrzí, je to jedna z věcí, kterou žádný autor/povídkář nechce slyšet. Snad to jednoho dne vypiluju.
A díky za tu závěrečnou pochvalu, přeci jen potěší, vzhledem k argumentům prezentovaným předtím.

---
moira.pise.cz

16. 04. 2015 - 22:12
 

radek svilík: Narazil jsem na tebe náhodou, začetl jsem se a musím ti napsat. Si v pořádku? Krev, násilí, agresivita, rafinovaná krutost, zdá se že až se sadistickou rozkoší, ty intriky chápu, ale tohle je na hraně normálu. Častá absence běžné empatie, soucitu, přirozené něhy. Hlavně ve tvém věku. Jako by si to považovala za osobní slabost. Skvělý vypravěč, přesto se ztrácíš. Nejde přehlédnou emoční plochost. Je to škoda, máš bezesporu talent.

26. 02. 2015 - 18:07
 

david holec: Mám neuvěřitelné nutkání zanechat stopu.

---
ctemeoba.blogspot.cz

25. 11. 2014 - 14:54
 

sierra: Zdravíčko,
to je neuvěřitelné, ty stále ještě píšeš!
Už se těším, že se zas mrknu, co je nového. A ach jo, měla bych taky zase něco napsat. Teda lepšího než to věčné zapisování přednášek a opisování učebnic... Třeba se k tomu dostanu.
A mimochodem... máš boží blog Už dlouho a stále to trvá.
Sierra

---
sierra.pise.cz

05. 10. 2014 - 22:24
 

moira: zuzajda: Ehm, už dlouho mi nikdo nenapsal, že mám boží blok, nejspíše proto, že zas až tak skvělý není, ale jsem ráda, že se Ti líbí. Knihovna je můj druhý domov, pokud potřebuješ tipy, napiš žánr a můžu poradit. A s novými knihami - to taky znám.
btw - funny nick.

---
moira.pise.cz

05. 10. 2014 - 15:46
 

zuzajda: Nazdárek,máš úplně boží blog.Už mám přečtenou celou povídku Věčná Válka.Podle máti jsem bibliofil a už mi nechtějí moc kupovat nové knihy tak hledám něco na internetu nebo v knihovně.

---
wiesnerkakelly.blogspot.cz

01. 09. 2014 - 02:56
 

snilek: Moiro zlatíčko máš u mňa prekvapenie. Nie je to presne to čo som chcela pôvodne ale stále sa to drží FF (skoro som vraždila pri VSP). Dúfam, že ma nezabiješ, že som ti neskazila nejaké plány, a že ti to nespotvorím. A že neprestanem písať a že to bude minimálne aspoň z polovice také dobré ako to tvoje alebo nech sa ti to páči aspoň (aby si ma nezabia).

Zatial len kratší prológ z depresívnej nálady a skladu čo mi leží v hlave tak 8 rokov no nič bežím spať.

P.S.: Ako vždy sa hádam s gramatikou (Ktorý jebo s prepáčením by si pamätal 547 výnimiek z pravidla a k tomu aj tie pravidlá ako bonus...). No a okolo druhej ráno je to vždy kritické takže ak niečo kludne ma klepni po prstoch. čítala som trikrát ale vieme ako to chodí.

Uži si to, nech sa ti to hlavne ako začiatok páči a ja už musím bezať.

---
snilek.pise.cz

08. 07. 2014 - 16:52
 

moira: náhodou, já jsem hrdý fanda všech fandomů, které se mi náhodou připletou do cesty. Zcela povrchní znalosti, zato miluju každý jeden.
ono je to poslední dny... náročné.
Myslím, že jsem někde ztratila mozek. A páteř.
damn, Ty mě znáš ještě z ec.kx.com? teda myslím, že to tak bylo. Tak to je... hodně dávno. Ale já mám takové pauzy pravidelně, snad mě to za chvíli přejde. )

ok. Snad brzo dojdu do fáze, kdy se začnu dívat i k Tobě.

---
moira.pise.cz

07. 07. 2014 - 15:41
 

snilek: hmmm... a ono to zlobí... Dramione ani nič iné by som do teba naozaj nepovedala Moira.

Čuduj sa svete začínaš byť na tom ako až na to že mňa už nebaví všetko vysvetlovať Ale čo už, časy sa menia a jediné, čo prichádza s vekom sú problémy :/

Moira moja tebe prajem len tolko nájsť tú starú niť z dôb edwardcullen.fx (či jako to už bolo ) a nájsť slinu na pravidelný prísun noviniek.

Večne stratená hlava sa beží zatiaľ stratiť. Drž sa

---
snilek.pise.cz

29. 12. 2013 - 17:12
 

ronnie: Aj ja ti prajem krásne sviatky, zlato! A hlavne perfektný Nový rok! A nech je ten rok (a všetky ďalšie po ňom) ten najlepší, aký si kedy zažila! Alebo aspoň lepší ako tie predošlé.

PS: Prepáč, že sem nechodím, ale nad dverami mojej duše je veľkými písmenami vyryté STAGNÁCIA. Keď tie dvere opravím, prídem.

15. 08. 2013 - 11:44
 

moira: pracuje se na tom, pracuje se na tom!
dneska zveřejním vsuvku asi půl roku před dějem Bestie, protože panikařím, jelikož Bestii nemám dodělanou (jo, hlavně kvůli tobě!), a další dny bych snad mohla začít přidávat znova kapitoly k Bestii. Většina zůstane stejných, tak to přidám najednou, a doufám, že v pondělí už budu nějak vědět, jak to bude.
btw - jak měsíc pryč? Vrátila jsem se včera večer!

---
moira.pise.cz

13. 08. 2013 - 20:40
 

eipois: měsíc pryč! kdy bude nějaká povídka?

15. 07. 2013 - 17:06
 

ronnie: Prajem ti KRÁSNE prázdniny a uži si ten výlet do "krajiny, kde nie je internet". Ja tam žijem už niekoľko týždňov a nie je to zase také strašné! Teším sa na Beštiu, možno sa mi podarí do tvojho návratu všetko dočítať a napísať komentáre! Potom mi napíš, keď sa vrátiš.

07. 07. 2013 - 10:38
 

wolf-girl: Ahoj, máš perfektní blog. Poprvadě jsem se vždycky smála mamce že je to kniho-fil Ale s tebou by teda soutěžit nemohla. Sice taky sem tam něco přečtu, ale před tvou čtecí mánií, klobouk dolů. Jinak dobré tipy na knížky, až mě zase chytne čtecí nálada Právě jsem dočetla první díl Meč pravdy od Terryho Goodkinda a dalších pár měsíců budu dělat cokoliv jiného Znovu smekám klobouk

---
wolf-girl.pise.cz

01. 07. 2013 - 00:14
 

ronn: Prečo ťa Divergencia sklamala?

12. 06. 2013 - 08:50
 

ronnie: Zbožňujem tvoju návštevnú knihu, už sa cítim ako doma! Ďakujem ti za gratuláciu, potešila si ma! Však vieš, ja sa takým veciam teším. A pýtala si sa ma, aké klasické knihy by som ti odporučila. Tak som sa zamyslela a potom sledujem tvoje recenzie, väčšinu z mojej zamyslenosti si už prečítala! Teraz vôbec neviem, čo by si si mala prečítať. Máš rada romantiku typu Austenová? Ak áno, vieš akým smerom sa môžeš uberať (Bronteová, Hardy..). Máš rada povojnovú literatúru? Niečo ako Salingera alebo Hemingwaya? Vieš, tebe je ťažké radiť niečo čítať, pretože ty VEĽA čítaš a mám pocit, že si toho už prečítala fúúru.
Ale ak ma niečo napadne, dodatočne ti napíšem.

18. 03. 2013 - 08:38
 

viviana stellata: Zdravím, tak jsem se při svém vyhledávání blogů s fantasy povídkami dostala až sem, a konečně zase místo, kde se to nehemží podivnými FFkami, rojícími se hrubicemi a podivným slohem, činícím vše až nečitelným...
Zkrátka a dobře se tu musím pořádně porozhlédnout, jen jsem chtěla nejdřív pozdravit a poděkovat, že tu Tvůj blog vůbec je.

---
viviana.mablog.eu/

10. 03. 2013 - 21:14
 

chuckyna: Drahá, slibuju, že už konečně dočtu Entitu. Zase jsem upadla do zimního kómatu, ale jsem pevně rozhodnutá, že začnu zase existovat.
A laskavě mi vysvětli, jak si dokázala přečíst už 49 knih?!!!

---
nearly-over.blog.cz

19. 02. 2013 - 21:57
 

mal: přízemní? ty? teda, vůbec tě neznám, ale to slovo mi k tobě prostě krutě nesedí. No, skvěle jsi to vystihla - po NĚČEM. ale po čem? jsem idealista bez konkrétního ideálu. to je zvrácenost klídek, já na žurnalistice taky nemám co dělat, nejsem ani extrovert ani šťoural - což, jak jsem se doslechla, je docela nutné. nejvíc by mě asi bavilo psát cestopisy... ale tím se člověk neuživí. zatím asi nechám budoucnost budoucnosti...

---
malika.blog.cz

27. 01. 2013 - 23:56
 

iris: Ahoj. Zrovna dneska jsem dočetla povídku Izy a její příběh. Udělalo to na mě dojem po všech stránkách. Postavy, děj, zpracování. Máš dobrý styl psaní a líbí se mi jak přemýšlíš. Já také píšu povídky, ale až teď jsem dostala odvahu (a odhodlání) to někde uveřejnit. Budu ráda když navštívíš moje stránky a taky dáš šanci mé tvorbě S pozdravem Iris.

---
odlozeny.blog.cz

27. 01. 2013 - 09:41
 

ronnie: Ahoj, Moira! Veľmi si ma potešila. Možno tak isto, ako ked som ja začala čítať Entitu a dávala ti komentáre (teraz som sa jemne stopla, bola som mimo notbuk, ale dobehnem to, sľubujem), len mám pocit, že si teraz mi teraz urobila takú "protislužbičku" typu: ak ty začneš čítať, mala by som aj ja, či?... Prosím ťa, nemaj pocit, že som začala čítať Entitu len kvôli tomu, aby si ty čítala niečo odo mňa. Samozrejme, teší ma to! A veľmi, keď niekto odo mňa niečo číta, len nechcem, aby to bolo nasilu.
Odpoveďou na tvoju otázku, či som na goodreads, tak áno, som. Ale som ešte nováčik, v podstate to tam len prezerám, keď ma niečo zaujme, odklikám si to, ale inak tam ešte nič nerobím. Ty tam si, keď si ma našla?
A čo sa týka tvojho písania: nie, nemyslela som tvoju komickosť (aj keď o nej sa dá tieť dobre porozprávať). Myslela som tvoj klasický štýl písania typu: veľa pohľadov rozličných ľudí, skákanie, oddeľovanie scén, atď. Vieš? Myslím, že to som mala na mysli pri tom komentári. Aspoň v to dúfam (či sme vôbec na rovnakej vlne)
Oreuváár. ,

---
bubbledaughters.blog.cz

26. 01. 2013 - 20:20
 

moira: přízemní, možná se tvářím všelijak, ale vsadím se, že taková doopravdy jsem. A ty? O tobě tuším, že jsi jeden ze snílků, který strašně touží po... něčem. Možná to najdeš, snílku, který to o sobě ani nevíš. x))
Jop, náš třídní nás nenávidí. Nebude náhoda, že ho má ráda jediná třída na celém gymplu, a to třída, které nadržoval a měl je od primánů. T_T"
Páni. Já bych chtěla jít na žurnalistiku prostě proto, že chci psát, proto smekám, protože ty míříš někam víše. Popravdě - na té žurnalistice ani nemám co dělat, protože vše okolo mě ani moc nezajímá. A na televizi se skoro ani nedívám, na zprávy už vůbec ne. xP Ale co jiného?

PS: omluvuju se, že jsem tak dlouho neodepsala, ale upozornění na koment mi spadl do spamu. xP

---
moira.pise.cz

21. 01. 2013 - 19:52
 

mal: to eipois: já to zkusím,jenže s mýma nervama, to bude nepřímá sebevražda o těch blbcích, to věřím. u nás ve třídě je kluk s IQ tak maximálně 100, ale už teď má prakticky jisté, že z něj bude chirurg - má tatínka a dědečka na správných místech. takže všem: budete-li někdy za sedm osm let potřebovat operaci, nechoďte k jistému panu svobodovi, mohlo by vás to stát krk.
no a konečně se dostávám k moiře co se týče dva měsíce staré debaty o snech - v mé hlavě by nechtěl být nikdo a hrozně by mě zajímalo, co je v hlavách jiných lidí... jak zvrácené, přízemní či geniální jejich myšlenky a touhy mohou být. ..Tolkienské sračky? pan profesor by zasluhoval šibenici. no, toho, že se mi psaní znechutí, se bojím nejvíc. jenže já když se dívám na zprávy na nově (což opravdu moc často nedělám, abych si udržela normální krevní tlak a neustále nezuřila nad absurditami a bulvárními žvásty,které se pokoušejí předkládat jako investigativní zpravodajství), tak si řeknu, hergot, kéž bych s tím mohla něco udělat! což se mi samozřejmě nepovede, ale aspoň se pokusit trochu obohatit upadající českou společnost, aspoň se pokusit s tím trochu hnout. v kontextu s tímhle doporučuji seriál The newsroom. sice je to USA a bohužel nejsou schopni se vyhnout několika málo nacionalistickým klišé větám, ale opravdu je jich poskrovnu. hrozně moc děkuju za tvůj názor! musím se na to dívat z co nejvíce stran. psaní zdar!

---
malika.blog.cz

21. 01. 2013 - 07:51
 

ronnie: Ty sa ospravedlňuješ? A čo potom ja? Ja by som sa mala s kľačaním doplaziť až k tebe a odprosovať ťa dovtedy, kým by sa na tvojej tvári neukázal úsmev! Veď som tu už tak dlho nebola! Ani som nezačala čítať Entitu. Ani si nevieš predstaviť, koľkokrát som ju už otvoria, že ju idem čítať, ale ako to býva zvykom, vždy ma zlanárilo niečo iné, takže som sa dostala fakt len cez prvé riadky príbehu. Čo je brutálne zlé. Mala by som to napraviť, ja si to uvedomujem, ale vždy ťa niečo predbehne.
Nebudem sa vyhovárať, som na tom fakt zle. Ale budem sa to snažiť napraviť.

11. 01. 2013 - 19:51
 

m.: počkat, Staré království vlastně ne, čtyřka má vyjít příští rok. Zkus se místo toho podívat třeba na, hm, bavilo by tě sci-fi? Lukjaněnkovu Hranici snů úplně miluju.

11. 01. 2013 - 14:05
 

m.: eipos: promiň! Musím zabrat ve škole. Jinak to na pololetí vypadá dost bledě.
Chtěla jsem něco přidat, ale většinou jsem ze školy tak vyčerpaná, že to prostě nejde. Jsem ráda, že žiju.
Na druhou stranu, v hlavě se mi rodí zvrhlý nápad na další povídku. Po Entitě (kterou vnejbližší době snad dopíšu), by to mělo být na blogu jako na talíři. Mám k té povídce začátek, nějaké úryvky ze středu a konec. A celý papír popsaný poznámkami. To vypadá slibně. Včera jsem nad Epilogem strávila asi tři hodiny (do dvou rána, místo angličtiny. ) Zamilovaa jsem se do vlastní postavy. Jsem zoufalec.
btw - M. žárlí, kdo je ta druhá vyvolení?
Když už ale takhle toužíš po mém psaní, třeba Meye by určitě nějaký ten re-read neodmítla. Prokrastiniku.

To mě ani nenapadlo, ups. Budu se to od teď snažit připisovat.
Ale pokud nutně potřebuješ nějaké doporučení, třeba Staré království od Gartha Nixe (Sabriel, Lirael a Abhorsenka), je úžasné, zrovna si dělám re-read. Nebo Trilogii Mistborn (Finální říše, Pramen povýšení a Hrdina věků). Tuhle sérii zbožňuju pro skvělé, originální nápady. Hodně dobrá je i série Farseer od Robin Hobb. Fantasy takového stylu mám strašně ráda.
Vůbec netuším co jsi četla a co ne, proto nevím, co ti doporučit. Ale klasická fantasy se nikdy neztratí.

PS: měla jsi skvělou náladu, že?
PPS: nepokoušej, nebo ti tam vlezu i já.

09. 01. 2013 - 22:29
 

eipois: to mal: máš na to. Studuji na vysoké, první rok mě nepřijali. A těch blbů co tam se mnou je, člověk kroutí hlavou. Takže určitě zkus, máš.

09. 01. 2013 - 22:27
 

eipois: Babo, sereš mě! Tak já tě kontroluju každej den (dokonce i celý svátky!), kdybys náááhodou měla chvilku a ty nakonec nepřidáš ani ve slíbenou středu? ááá umřu, zrovna, když tolik prokrastinuju tak obě moje povídkářky se na to vydlábnou...no to je teda úroveň !

Jooo a když už píšu, hele, když píšeš ty recenze, mohla by být na začátku nějaká věta s infem, je-li to trilogie, který je to díl, případně poznámka že je to dokončená série?
Nesnáším čtení trilogií, kde přečtu první díl a pak další prostě NEMÁM, protože NEJSOU. Fuuu. A zároveň nechci spoilerovat, takže číst celej článek (kde to stejně většinou není ) je k prdu

01. 12. 2012 - 21:37
 

mal: čauvec. zástup profesorů oděných v dlouhých nacistických hábitech se rozestoupil, škola lehla popelem - a já jsem tady, heuréka, asi po dvou měsících, ale jsem. a hrozně ti závidím, že toho pořád tolik čteš a ještě píšeš recenze. já jsem se momentálně zabydlela v knihovně, kde čtu výhradně povinnou četbu a u toho umírám. nepočítám-li souostroví gulag a pár dalších titulů. pořád čekám, kdy konečně profesorům dojde, že bychom se mohli učit o současných autorech. třeba napsat odborný referát na téma "fantasy knihy a jejich přínos pro společnost" by bylo perfektní! a do toho se po mně požaduje, abych něco napsala do literární soutěže. sakra, pořád si stěžuju. jenže já se hrozně začínám děsit vysoké, což mi zatemňuje mysl tak, že prakticky na nic jiného nemyslím. chtěla bych na žurnalistiku. nebo na žurnalistiku+humanirátní práci do olomouce. jenže... já nevím, jestli na to mám. ty jsi jedna z mála, co čte ty moje výplody, tak co myslíš? i když to asi taky není objektivní, protože novinář musí psát realitu, a já pracuju s fantazií. vážně nevím. mám už jenom rok času strašně ten život prchá dál. hm. a to jsem ti chtěla napsat něco hezkýho. tak aspoň - užij si vánoce! ) a přežij konec světa chystám na to téma povídku, tak pokud ji stačím dopsat, 21.12.2012 bude na netu.

03. 11. 2012 - 19:10
 

ronnie: Hello. Hlásim sa ti tu a dopredu sa ospravedlňujem, že som zatiaľ od teba nič neprečítala, ale vieš aká som. Na tvoje diela potrebujem mať náladu, čo v mojom jazyku znamená, že ak sa donútim k čítaniu, potom nemám objektívny postoj. A to nechcem. Už hodnú dobu pozorujem, čo tu pridávaš a viem aj o Entite, ale nemám náladu na to, aby som si to prečítala. Chytá ma hysák, vyšiel už 11-ty diel... Ale i dnes, aj keď mám trošku času, keďže som chorá, nemám náladu na čítanie. Ale sľubujem, že si to prečítam. Onedlho, I promise. Zatiaľ sa maj

---
bubbledaughters.blog.cz

27. 08. 2012 - 15:16
 

ronn: Budeš sa mi smiať, ale ušla som naspäť na blog.cz! Akosi som spanikárila, takže som si vytvorila iný blog.
Len aby si vedela...
A kvety? No hej, mám "zlaté milé roztomilé" obdobie!

15. 07. 2012 - 12:18
 

ronn: Moira, prečo nepíšeš?

08. 07. 2012 - 19:33
 

ronn: Oh, devče mé milované! (snaha trošku použiť môj čechoslovakizmus) Som si absolútne vedomá toho, že ty by si na mojom blogu nečítala nič, čo nie je aspoň trošku fantazijné a v týchto dňoch myslím len a len na teba, keď sa rozhodujem, čo idem písať!
Inak, prajem ti KRÁSNE prázdniny, tebe som to snáď ešte nezaželala! Uži si dni plné pohody a využi možnosť byť lenivá!

---
ronnie-chan.blog.cz

16. 06. 2012 - 09:45
 

mal: Ostrava je moc daleko hlavně jsem o tom ani neuvažovala, protože jsme měli jet na školní výlet - který nám náš drahý profesor zrušil tři dny před odjezdem. Na mě bys za sobotu nic nepoznala V přítomnosti cizích lidí obvykle mlčím, mlčím, a... mlčím? I když pomaličku se lepším. Jenže mám prostě divně naprogromovanej mozek, který mi přeskočí do módu "já versus vetřelec". Soutěže jsem se nezúčastnila, "protože jsem to nestihla napsat". Pravdou asi bude, že za a) jsem měla hroznej strach, že bych dopadla katastrofálně což by pak mohlo mít dopad na další psaní a za b) kdyby ne, tak bych musela číst svůj text před hromadou lidí. To je ta děsivější možnost. A jak mám napsat dobrou povídku, když vlastně napůl vyhrát nechci?

08. 06. 2012 - 22:11
 

mal: neandrtálec? doufám, že vám mamuti brzy přestanou kousat kabely

24. 05. 2012 - 14:41
 

ronnie: Tak, jeden príbeh máme za sebou a ja vôbec netuším, čo by som si priala ďalej čítaj. Čítala som od teba len pár poviedok (Meye, Isu a ešte tú čarodejnícku), takže naozaj netuším, o čom sú ďalšie. Ale keď si takými pár slovami napísala, rada by som čítala tú o tej upírke s amnéziou. Mám chuť na upírov, to by som si prečítala. ROzmýšľam, že aj sama niečo s upírmi pripravím. Len pridávaj čo najskôr!... Ale to je jedno, aj tak budem mať časový sklz.

09. 05. 2012 - 21:48
 

ronníe: Moriá! Teraz si mi urobila hrozné výčitky. Pár hodín predtým, ako si mi napísala komentár, som si čekla tvoj svet a zistila, že mám ohromné resty práve u Meye! A ty mi napíšeš, že končíš s príbehom!? HANBI SA! Neviem, kedy to stihnem všetko prečítať, ale posnažím sa čo najskôr. Chcem byž pri závere, no viem, že nebudem, lebo v piatok ideme na chalupu... áh... Každopádne, Meye mi bude chýbať...

11. 04. 2012 - 18:25
 

ronnie: Ahoj! Obdivujem a vážim si tvoju mamku, kiežby aj moja brala Veľkú Noc tak ako tvoja, aspoň by trošku obmňkčila jediného protivníka - tatina!
Nechápem, prečo sa toľko rozrušuješ nad týmti designami? Ja ich rada mením, vybíjam si na nich svoju náladu, lebo som perfekcionistka! To ti dúfam neušlo! Či? Proste ich rada obmieňam, baví ma robiť grafiku, takže... A ešte ani s jedným layom som nebola spokojná!
Hunger Games - omámilo ma to, celý ten príbeh, ale myslím, že po niekoľkých dňoch mi z toho prestane šibať. Len proste po dlhom čase prišla konečne kniha, ktorá ma zaujala. Naposledy to bol Twilight, Moira. Chápeš už?
A tie písomky... Čo si prosím ťa dorobila? Nedá sa to trošku vylepšiť! AKože, ja by som bola tiež spokojná, ale určite si sa na ne dlho drilovala, nie?
Každopádne, som rada, že si sa po dlhom čase ozvala. Aspoň viem, že žiješ. ja mám u teba dosť veľké resty, hlavne s Meye a tú poviedku niekedy pridám, len si musím predpísať diely a v blízkej budúcnosti to ani neplánujem urobiť. Ale neboj, dočkáš sa!

---
ronnie-chan.blog.cz

27. 03. 2012 - 21:23
 

reya: Ahojdaaa Moiro!!!
ani jsem už nedoufala že by jsi se snad ozvala ... no, ale ejhle!!! samozřejmě, výlety mimo čr jsou poslední dobou velice časté i u mě (není se ničemu divit, když je naše republika "dočasně demoralizovaným státem" že?)
No, ale zpátky k věci: abych pravdu řekla diplomy mi nic neříkají, dávám větší přednost (co týče spřátelení) kapitolovkám s věnováním... řekla bych že je to víc takové osobnější .
víceméně je to opravdu náhoda - že jsme obě založily blog, jen pár dnů po sobě heh
Odkaz na tvůj web, si k sobě rozhodně přidám, když jsem tu byla poprvé, říkala jsem si: "WTF?! Holka, ty fakt dost hustě píšeš...!" a za kvalitní materiál to rozhodně považuju!
Hodně zdaru a inspirace
Reya

---
reya.pise.cz

10. 03. 2012 - 01:24
 

reya: Prahnu po spřátelení blogů - dooost "hustě píšeš"

---
reya.pise.cz

19. 02. 2012 - 16:08
 

mal: ráda bych šla na žurnalistiku přemýšlela jsem, kam jít na VŠ a tohle je jeden z mála oborů, který mě baví, taky uvažuju nad češtinou anebo ještě něčím podobně orientovaným... času dost, je mi 17, VŠ až za dva roky iluze si o tom nedělám, navíc, každý umělec nakonec umře nedoceněný na ulici v hladu a pokoření ten smajlík sem asi nepatří, ona je to pravda... no nic, ale stejně do toho půjdu, jsem idealista ¨navíc žurnalistika se do skloubit s focením, a to já taky velmi ráda. povídala jsem si s jedním reportérem (to zařídila moje češtinářka, do konce života jí za to budu líbat nohy), co jezdí občas do takových těch nebezpečných zón, akorát teď, když má děti tak už to prý není co bejvalo... ráno si odletíš do Iráku, večer se vrátíš... já vím, já vím, nejsem reportér a mluvit neumím, ale jsou tam i kameramani, fotografové, novináři... a ano, nikdy se mi nic ani zdánlivě podobného nepodaří, ale kruci - co kdyby?

29. 01. 2012 - 19:47
 

nyx: moja zlatá ak sa mám priznať, je to taký prechodný výzor. Nanešťastie nestíham vôbec nič. gympel je vražedný a chvíľu trvá než si človek zvykne. Lepší sa to, ale je to des. Nápadov vela, času málo a o chuti ani nehovorím...

---
nyx.pise.cz

06. 01. 2012 - 17:35
 

mal: poněkud opožděně šťastný a veselý Tu povídku určitě napiš zní skvěle. co se odebírání novinek mailem týče..ehm... když mi vysvětlíš co a jak, klidně

31. 12. 2011 - 17:20
 

roníí: Moira, tentoraz a načas ti prajem všetko NAJ do nového roku 2012, nech sa ti splní všetko, čo si želáš a nech je rok 2012 stokrát lepší, ako ten predtým!!!

26. 12. 2011 - 17:38
 

roníííí: MOIRA!!!!
Zlatíčko, aj tebe Šťastné a veselé, aj keď DOSŤ oneskorene! Prajem ti všetko najlepšie, aby si prežila tento vianočný čas čo najlepšie! Už fakt netuším, čo ešte napísať, keďže sa nechcem opakovať a želala by som ti toho nekonečne, ale už som to písala na blogu a naozaj sa nechcem opakovať! Veď ty vieš, čo všetko by som ti splnila, keby som mohla! Čo všetko by som ti priniesla, keby som bola Santa! Hlavne buď šťastná a usmievaj saa!!!

25. 12. 2011 - 19:25
 

nyx: Šťastné a Veselé a oneskorené mám teraz taký klasický Vianočný bruchabol. Skúsim niečo naškriabať. Práve držím v ruke SZZT

---
nyx.pise.cz

18. 12. 2011 - 13:33
 

luna6: Není za co se omlouvat, mám ji přečtenou a velmi jsem se u ní bavila přesně typ povídky, kterou nikde nemůžu najít
Jinak můj web, no ten je tak nějak zaměřený na všechno. Nějaké moje žblebty,nějaká grafika, prostě moje výtvory A děkuji za pochvalu.

---
lunasweb.ic.cz

11. 12. 2011 - 21:44
 

moira: ou, i'm sorry! špatný odkaz.. už by to mělo fungovat.. jen... předem se omlouvám za chyby, které tam budou. jak jsem psala, je to před aktualizací.

---
moira.pise.cz

11. 12. 2011 - 20:56
 

luna6: Puff, najdu moc fajn blog s moc fajn povídkami, a ta, která by mě zajímala nejvíce není dostupná("Sestra")...
Bude? A kdy? Do té doby si asi ukoušu všechny nehty na rukou netrpělivostí

---
lunasweb.ic.cz

10. 12. 2011 - 12:14
 

nyx: Klid holka. Som v poriadku viac menej. Strávim pekné prázdniny pobehovaním po doktoroch s podozrením na tetaniu, ale inak som úplne v poriadku. Chorá ale optimistický. Bože, to slovo sa ku mne nehodí, čo už. Riešim súkromnú drámu vzťahov, a že sú pekne zamotané. A! konečne som sa dostala na blog a začala písať. Strašne mi to chýbalo, v hlave mám bordel a potrebujem dačo dostať von. K tvojmu bloku... Nenúť sa len čo si vybuduješ nechuť k písaniu. Ak aj nedopíšeš v poriadku. Nič sa nedeje, nikto ťa nezastrelí (áno hovorím len za seba)

---
nyx.pise.cz

06. 12. 2011 - 21:44
 

iwuushkaa: Moiro, smolíček Budu tě trápit Já se taky trápím, když nevím, jak mám pokračovat v povídce Navíc bych chtěla napsat jednorázovku a vůbec nemám téma

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

24. 11. 2011 - 11:51
 

nyx: Facka? To je asi ono, aj keď to bol skôr osud, moja karma čo ma v poslednej chvíli facká

---
nyx.pise.cz

19. 11. 2011 - 16:30
 

iwuushkaa: Ian no, nemůžu si pomoc, ale do povídek dávám i jména herců, co se mi líbí, nu *červenající smajlík* Ne, Kmotra jsem nečetla, je to chyba? Ehm, zamilovaná slepičárna, no, tak to jsem asi krapet v čoudu No, ale nějak do detailů to pořešený nemám, takže uvidíme, jak to bude pokračovat

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

15. 11. 2011 - 17:53
 

nyx: Moira, ty si také moje zlaté "dieťa". Na teba sa proste hnevať nedokážem, asi to bude tým, že som prežívala vďaka VSP. Vlastne som sa aj celkom pobavila, keď som si konečne všimla, že autor tvojho citátu má rovnaké meno ako môj ex.
Múza opravdu líbla. Nechcem ťa však nijak nútiť a to vôbec k ničomu. Pokiaľ ti to urobí radosť, dokázala som dokonca pohnúť zo SZZT, LV je stále akosi zaseknuté ale ani NKO na tom nie je zle.
Bohužiaľ, NKO potrebuje upraviť (a to sa mi rovnako ako tebe strašne nechce ) SZZT je však "takmer" nepotrebné upraviť. V štvrtok sa hlásim, aj s novou poviedkou a kapitolou Indigovej krvi(mám geniálnu predstavu, ale mám strach, že to skončí ako SZZT) a cez víkend snáď spravím aspoň polovicu SZZT takže teoreticky o týždeň, dva sa tu zjaví. Nezaručujem, ale že si to ty tak sa posnažím.
Zložité a dlhé prepáč
A ďakujem
Auž konečne končím

---
nyx.pise.cz

26. 10. 2011 - 19:43
 

mal: ahoj jsem strašně ráda že ses ozvala.. nejhorší krize už přešla... ale pořád je to dost na houby ale to je tím, že vlastně z pitomostí děláme hrozný problémy. za války byli lidi rádi, že jsou živí, zbytek byly jen nepodstatné detaily. asi by to zase chtělo válku. měla bych o čem psát (nebo byla mrtvá) a nemusela na to myslet. a taky nemusela myslet na to, že teď jsem relativně v pohodě. což je divný. měla bych být zdrcená. achjo.

20. 10. 2011 - 19:59
 

tina: ahoj, mohli by sme sa spriatelit? prepac ze ti to pisem sem ale nevedela som tu nic take najst

---
vampyrska-akademie-knihy.blog.cz

17. 10. 2011 - 18:43
 

ronnie: tak fajn, priznávam sa k tomu, že aj ja ukončujem blbo kapitoly, ale myslím, že sme zhrešily všetky spisovateľky, nie? u teba to však škrie viac, pretože tvoje konecne naozaj nemajú chybu!!!!!!!

15. 10. 2011 - 19:39
 

nyx: Bohužial sa obávam, pôvodné budú dlhú dobu uzavreté, momentálne fičím na Indigovej Krvi a asi to tak ešte dlho bude, času je strašne málo a bohužiaľ je to vidno, ale už sa to lepší, tak začnem pridávať pomaly častejšie. Ak ta poteším, IK má extrémne dlhe kapitoly na mňa. Nie také dlhé ako SZZT po spojení, ale dlhe. Ak niečo aj pribudne tak je to SZZT. Naskôr však musím aktualizovat NKO, Médium a LV. Potom drobné zmeny v SZZT a až potom sa dostanem k písaniu.

---
nyx.pise.cz

09. 10. 2011 - 17:28
 

ronnie: Hneď na začiatok ti ďakujem, zlato! Ja viem, že si všetci viete dôverne predstaviť, ako stresujem - možno to niekedy cítiť z tých mojích denníkových článkov a je mi to veľmi vtipné, lebo naživo je to pre všetkých dosť smiešne Ale som rada, že ma aspoň trošku poznáte!
Čo sa týka toho môjho čítania, nečítala som to do polnoci... ak si dobre pamätám, možno len do nejakej jedenástej, ale možno... Naozaj neviem. Včera som bola dlho do noci hore a písala som a možno som skončila s tvojou poviedkou trošku neskôr, ako som si myslela... Ale to me nevadí, tak či tak som sa vyspala dobre a stálo mi to za to
No a moje poviedky sú na tom veľmi biedne, Iní a nebezpečnejší - o tom ani nehovorím. Chcem si niekoľko kapitol dopredu napísať, aby som potom nemala zhon, ale nedarí sa mi to, lebo som sa teraz sústredila na niečo iné a word k Iní som nemala otvorený už vyše mesiaca...
Joj a myslím, že som si Ducha Liama nepomýlila... možno mi len ušlo to m na konci, ale myslela som vo svojich komentároch vždy jeho ako ducha. Ale ďakujem ti, že si mi to stručne vysvetlila, teraz mi je veľa vecí viac zrozumiteľných... A znova sa dostávam k tomu, že je to svelá poviedka!!

---
roonie-chan.blog.cz

02. 10. 2011 - 12:26
 

ronnie: Neviem, čo sa stalo. Mala som úplne divnú náladu, vlastne stále mám. Mám toho veľa a všade hovorím, že nič nemám na práci. Ulievam sa, ako sa len dá a vlastne, nič nerobím. Starosti? Problémy? To všetko zanedbávam a idem si vlastnou cestou, ktorá nie je dobrá! Zabudla som na všetky podstaty... Ale snažím sa to zmeniť. Chcem sa vrátiť do tých čias pred niekoľkými mesiacmi, kedy som sa učila, všetko stíhala a ešte aj pravidelne pridávala na blog poviedky. Či sa mi to podarí, netuším, ale keďže mám vás (hlavne vás), možno to nejako dám!
Ospravedlňujem sa ti, že som tu tak dlho nebola. Je to moja vina a aj keď viem, že to nie je moja povinnosť, z istého ohľadu to tak beriem! Budem sa snažiť chodiť sem častejšie, ja ti to sľubujem! )

29. 09. 2011 - 21:58
 

nyx: Vôbec sa nehnevam, pozri sa na mňa. Pridávam raz za mesiac a ukážem sa raz za týždeň, aby som dopísala pár nových odsekov kapitoly :/ štve ma to, ale nedá sa nič robiť, za to všetko môže stredná! (a tanečná a dramák a môj chalan, ale to je nepodstatné, všetko treba hodiť na školu )

---
www.nyx.pise.cz

15. 09. 2011 - 19:19
 

mal: ahoj, ahoj, ahoj! nehorázně dlouho jsem se tu neukázala, no poprav mě, aspoň, bude líp a co hůř, hodlám se vymlouvat na školu :// ale znáš to... v momentě, kdy se na tebe vrhne horda šílených profesorů zuřivě máchajících knihami, učebnicemi a opakovacími písemkami, člověk se dá na (marný) úprk jen proto, aby byl nakonec i přes veškerou snahu odchycen a umlčen, o následném důkladném vymytí mozku se nezmiňuji :/

---
www.malika.blog.cz

23. 08. 2011 - 16:12
 

ronnie: Mhm, moira? Akurát ma niečo napadlo... nemáš náhodou poviedku Ve stínu Temnoty uloženú vo worde? ak áno, (ja viem že to vyznie divne) nemohla by si mi ju poslať na mail? uložila by som si ju do mobilu a čítala taK, pretože po nociach jednak nespím a vždy niečo čítam... (e-booky a tak..). Ale ak sa ti to zdá príliš zlé, chápem to - veď autorské práva a budeš si myslieť, že ti ju ktovie ako zneužijem, nemusíš nič posielať... ale aspoň daj vedieť Ak nie, tak jednoducho budem čítať pekne po starom, ale aspoň ma chápeš, však? Nechcem medzi nami nič skaziť (nechcem, aby si si o mne myslela, že som ktovie aký človek..).

23. 08. 2011 - 15:51
 

ronnie: Ah, zlato! Hanbím sa za seba a za to, že som tu nebola už veky!! Dočítala som prvú sériu tvojej úžasnej poviedky a vôbec sa nedokážem pustiť do druhej... možno je to tým teplom, možno až priveľkou nudou, ale nemám vôbec na nič chuť a o pár dní aj tak odchádzam preč... fakt sa ospravedlňujem, že ti nič nečítam a pritom si uvedomujem, ako skvelo píšeš... ah, snáď budem mať aspoň zajtra lepšiu náladu a niečo si možno kuknem!

22. 08. 2011 - 12:05
 

iwuushkaa: Děkuju slečno Potěšila si mě Jinak, v hlavě se mi rodí nápad na další povídku, kde by žádný sladkosladký příběh neměl být a Cullenovi a snad ani nikdo z Twilight taky ne, akorát se tam objeví upíři Snad to schválíš

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

17. 08. 2011 - 09:49
 

sierra: Ahoj Musím ti poblahopřát, protože tvůj blog jenom kvete! Už se těším až si po dlouhé době pročtu tvé příběhy.

---
sierra.pise.cz

11. 08. 2011 - 20:37
 

nyx: To sme dve ja som este nepozerala, ale idem sa pozrieť. Sa mi to nepozdávalo že nepíšu, tak som chcela vedieť

---
nyx.pise.cz

10. 08. 2011 - 18:46
 

nyx: len tak mimochodom, ozvali sa ti z fantagsie keď si poslala poviedku?

---
nyx.pise.cz

08. 08. 2011 - 15:35
 

nyx: Ja sa rada ozvem nepovšimla som si. Teraz som v Tatrách až do desiateho a ponocovala som do jednej aby som aspoň tú jednu kapitolku napísala. A najlepšia na tom bolo, že len čo som ju dopísala som zaspala

---
nyx.pise.cz

01. 08. 2011 - 21:27
 

noctuelle: Moiro, vílo, ani nevíš, jak moc ti chci poděkovat za všechny (A mám teď na mysli úplně všechny.) ty krásné komentáře k mým textům.
Příjdu si hrozně nepatřičně, protože jsem si nikdy nemyslela, že píšu nějak dobře, prostě to byly jen takové úlety, (I když se mě Muffin neustále snaží přesvědčit o opaku...) a přitom mě tolik těší, že se ti to líbí. A ty tvé komentáře mi pomáhají, vidím, že si to všechno nepíšu jen sobě do šuplíku, ale že tady je někdo, koho to zajímá.
Povedlo se ti donutit mě usmívat se i cítit se dojatě a to jenom pár řádky, které pro mě ale moc znamenají.
Takže musím říct (napsat) obrovské DĚKUJI.
(Nevím, jestli jsem vyjádřila to, co jsem chtěla, ale snad pochopíš.. )

---
colorless-butterfly.blogspot.com

30. 07. 2011 - 22:08
 

nyx: Tak si kľudne polož svoje otázky, lebo než na nejaké prídem...

---
nyx.pise.cz

29. 07. 2011 - 18:16
 

nyx: jo ty taky čo sa týka aktualizácii je to skôr tak že sa mi to nechce, než že by to trvalo nejako dlho

---
nyx.pise.cz

28. 07. 2011 - 07:28
 

nyx: taky doufám že hodne nech to není takové že (doufám) vyšší mízto z 15 ludi. to ti potom nedá spať. Čo sa týka blogu, to sú potom už len aktualizácie poviedok. Inak ak nájdeš niečo nefunkčné, alebo niečo čo sa ti nepozdáva alebo nepasuje, daj vedieť. Ja už som to všetko prešla a menila tolko razy, že už som ako slepá.

---
nyx.pise.cz

27. 07. 2011 - 22:20
 

nyx: jaj cez mail! Blik na debilou musíš pomaly

---
nyx.pise.cz

27. 07. 2011 - 20:18
 

nyx: len tak mimochodom, ja som ti poslala fotku?

---
nyx.pise.cz

27. 07. 2011 - 14:33
 

nyx: štyri? chceš aby som napísala román. Kebyže mám čas si k tomu tak hodinu sadnut tak je to okamžite celé hotové.

---
nyx.pise.cz

27. 07. 2011 - 08:59
 

nyx: Tak to sme dve ešte som sa od včera nestihla ani poriadne pohnúť. Babka si vymyslela že chce ísť kaderníčke, tak som musela ist s nou. Nevadi aspon som sa konecne objednala aj ja. Fakt sú také nudné?

---
nyx.pise.cz

26. 07. 2011 - 16:03
 

nyx: Ja som tak v polke. Dostala som sa na 10.5 tisíca, pokračovať viem, ale len teraz som prišla domov. Tie štyri chyby ťa nezabijú, aj tak ti ich opravia

---
nyx.pise.cz

26. 07. 2011 - 09:53
 

nyx: jj slušilo by sa to inak ako si na tom? Ja som na nejakých 8.4 tisícoch znakov

---
nyx.pise.cz

25. 07. 2011 - 18:18
 

nyx: jj, už som trošku pobehala, zatiaľ nič. ale mám názov

---
nyx.pise.cz

25. 07. 2011 - 13:09
 

nyx: No čo, ja taký zábudlivý človiečik Stránku mám posunutú záerne, kvoli menu. (Dlhé názvy.) skúšam to spraviť už dlho, ale vyzerá to tak, že jednoducho, spravím celé menu znovu v menšom vydaní *zdesený pohľad*

---
nyx.pise.cz

21. 07. 2011 - 09:08
 

nyx: Ďakujem som rada. inak to čo malo byť s VSP? mama chudák myslela že infarktujem, tri hodiny som len tak čučala do steny. Ale šak spolu ani.... ne to, a potom že tak fest spojení? a potom že Chris? a potom To by už vedela! tak jako super tri hodiny a päť viet v mojej hlave

---
nyx.pise.cz

17. 07. 2011 - 19:00
 

nyx: Pravdu? momentálne so sa tak zamotala že sa neviem dostať ďalej, viem čo bude, ale neviem sa tam dostať. Snažím sa ale na tábore som mala tak málo času, to boli samé túry, samý Kriváň a Ďumbier, v lepšom prípade Poludnica. Bolo to štýlom raňajky, autobus, kopa šutrov (), autobus, večera, rýchla sprcha, občas opekačka a rýchly pád do postele. Vlastne sme mali len 3 z 12 dní volné. A to sme potom peši šlapali asi tak hodinu do Liptovského Jána na kúpalisko s minerálnou vodou a nechutným obsahom vápnika. (Chudák moje vlasy, ako dróty )

---
nyx.pise.cz

17. 07. 2011 - 13:24
 

nyx: to ja zasa píšem všetko bez osnovy okrem V temnote a SZZT

---
nyx.pise.cz

16. 07. 2011 - 19:40
 

veronixika: Ahoj, máš krásný blogíst. Mám moc ráda FF povídky a také píšu. Mám pocit, když jsem si o tobě něco přečetla v tvém profilu, že jsme si hodně podobné. Jinak, určitě se na tvé povídky podívám a začtu se do některé . Přeji hodně štěstí a múzy. Veronixika... šíleně bláznivá čtenářka.

---
veronixika.blog.cz

07. 07. 2011 - 12:10
 

faille, draco: Ahojky Moiro,
konečně jsme vstali z mrtvých , (ne)děkuj za to dvěma andělům - Lence a částečně jejímu bráchovi. Tvorbu přesouváme na nový blog. Obnovíme převážnou většinu povídek , některé však pohltí koš, nebo je pozastavíme.
Dále se tě chceme zeptat: "Spřátelíme se?"
Pac a pusu Ti posílaj Tvoje Superdrbny.
Hups.
Faillë a Draco

---
faille-draco.blog.cz/

04. 07. 2011 - 09:52
 

nyx: Dikes Držím palce nech ťa nezjedia zaživa

---
nyx.pise.cz

03. 07. 2011 - 20:23
 

nyx: To s tý čítaním kníh je výborný nápad. Neviem koho to napadlo, ale je to super. Pridáva sa dúfam že a neobesíš za to že sa opičím :/ No nič, pre istotu uteka do tatier

---
nyx.pise.cz

02. 07. 2011 - 12:34
 

nyx: dikes dúfam že ma v sobotu o dva týždne bude čakať aspoň jedno VSP

---
nyx.pise.cz

01. 07. 2011 - 15:01
 

nyx: priznám, že aj mne samej sa páči čo je vzácne. Jediné čo sa mi ešte páči je SZZT LV a POS

---
nyx.pise.cz

30. 06. 2011 - 10:17
 

nyx: ja ta za to nezabijem ja ta chapem, mam kopu napadov, dost casu ale kamosi su kamosi. ja idem teraz na 12 dni prec a predpisanu mam len kapitolu a pol a dnes ze budem pisat) urcite) to by som nemohla mat tak super kamosov

---
nyx.pise.cz

20. 06. 2011 - 14:50
 

mal: asi to bude tím koncem školního roku (protože další důvod psací mánie v mém případě je pouze ten, že jsem děsně naštvaná a musím mlčet, tak to ventiluju jinak) psací mánie chytá všechny kolem! nebo minimálěn tebe a mě to s těmi nápady... moc dobře znám. jenže u ěm to je: nápady, nápady,... ale ve výsledku nic docela by mě zajímala ta sci-fi povídka.. tak koukej psát!

---
malika.blog.cz

19. 06. 2011 - 13:38
 

nyx: jj tak je to istejšie

---
nyx.pise.cz

18. 06. 2011 - 22:01
 

happy: Oh, tak to jsem netušila. No, byla bych ráda, kdybys mi je poslala (happy141@seznam.cz) - tedy pokud se ti bude chtít. A patvory to určitě nejsou! Moc se náhodou těším!!!

---
something-to-be.xf.cz

18. 06. 2011 - 21:03
 

happy: Díky za gratulace i komentář! Já se teď musím polepšit a dohnat všechno čtení. Vidím to tak, že si všechno hezky postahuju a budu číst, až budu v práci - respektive na ubytovně, jsem tam bez internetu a aspon bude co dělat

---
something-to-be.xf.cz

12. 06. 2011 - 10:44
 

nyx: Ani za svet Nechcem končiť, dokážem sa donútiť sedieť pri Pc, ale máme teraz absolventské divadlo z dramáku a to znamená krúžok kedykoľvek, kdekoľvek a asi tak štyrikrát do týždňa
K tvojej pochvale, fakt vďaka, ale pochybujem, že si ju zaslúžim.
A ak ty (áno TY! ) skončíš tak ťa osobne prilepím k tej stoličke!

---
nyx.pise.cz

07. 06. 2011 - 21:14
 

malika: ehm, psycho-povídku jsem nechala v noťasu (pardoon) ale už jsem si koupila novou flashku, takže na net hodím úvod (nakonec to totiž bude poněkud delší než jsem zamýšlela) a zbytek snad zítra, až proškrtám debilní nudnej začátek éé... asi nechápu tu poznámku o dětičkách, jsem hrozně unavená - ??

---
www.malika.blog.cz

05. 06. 2011 - 22:07
 

ronnie: to je v pohode, kritika nikdy nezaškodí, len ma to trošku sklamalo, pretože ja som si naozaj myslela, že boli dobré... nič pre moje ego, nie som ani namyslená, ak to tak vyznie... nebola som na ne vyslovene hrdá, pretože bitky nie sú moja parketa, ale do toho príbehu sa mi to tak proste hodilo ja neviem... každopádne, aj ja mám výčitky svedomia, keď kritizujem - vtom sme rovnaké Ale inak mi tvoje slová vôbec nevadia, aspoň mám ďalšiu latku, aby som to nabudúce urobila lepšie

05. 06. 2011 - 17:42
 

ronnie: ahoj, keď si mi písala komentár o tom, že sa mi posledné diely BW nevydarili - tie akčné scény, mierne som sa zaskočila... myslela som si, že sú dobré! Myslela som si, že sú celkom dobre prepracované, presne tak som chcela, aby to bolo... neviem, čo si očakávala ty, ale keď to vravíš ty, tak by som na nich mala asi viac popracovať! Díky za to, že si aspoň ty úprimná...

05. 06. 2011 - 17:26
 

malika: zab internet to známe asi všichni.. v menší míře, ale dvakrát... no docela se divím, žes ještě nevyhodila pc z okna anebo ty chudáčky štěňátka.. psala jsi že ti chybí moje tvorba (teď se červenám, ale je milé že na mě ještě všichni nezapoměli...) a tak ti moožná udělám radost..... jednou takovou psycho-úchylnou povídkou, kterou si nedopatřením přečetl taťka a řekl, že doufá že mám jen hodně bohatou fantazii

---
www.malika.blog.cz

24. 05. 2011 - 16:51
 

ronnie: nie, nezúrila som možno to tak vyznelo, ale ja sa len poisťujem na ďalšie časy, pretože viacerým blogerkám sa už stalo, že niekto si len tak zverejnil ich poviedku a keby to mne niekto urobil, tak by som tak zúrila, že by som až vybuchla! Takže, ja sa len uisťujem

21. 05. 2011 - 20:18
 

nyx: keby iba! ja to úplne úžasné. takú dobru naladu z pocasia som nemala uz dlho. No co to bude asi tým že milujem letné búrky. A co vsetko pri tom cloveka napadne...
drž sa ja idem pisat. dnes som sa k tomu nedostala. len pred dvoma hodinami som skoncila s upratovaním. a zajtra o jednej odchadzam do bratislavy ideme s kamosmi do kina. jeden velký mixer plný až po okraj zapnutý na maximum. tak nejako to vyzerá. ale absolvovala som takmer na same jednotky a tak sa to pomaly lepsi aj skolu máme dokonca z krku o mesiac skor. skoda len že nam nikdo nepovedal že znamky nam uzavru o mesiac skor.
sorry za gramatiku ale ponahlam sa. usmievava pospevujuca Nyx

---
nyx.pise.cz

10. 05. 2011 - 22:41
 

lirka: Ahoj
tak dávám hlásit, že je další díl Mortem

Hezký den a děkuju za krásné komentáře!!
P.S.: Má to tu krásné!!

---
miloslavab.blog.cz, povidky-lirky.blog.cz

09. 05. 2011 - 07:40
 

iwuushkaa: Jo, díky No, snad to nějak nakopnu no, se uvidí

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

08. 05. 2011 - 19:34
 

iwuushkaa: Je mi to jasný, poslední dobou to psaní trochu beru honem honem, aby byla kapitola, zvlášť teĎ v době mojí matury Popravdě říkám, že je klid

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

01. 05. 2011 - 21:51
 

ronnie: Ahoj, len na objasnenie - ty si 5 hodín čítala Bloody World? To nemyslíš vážne... dievča, ty si normálna? na taký žvást minúť 5 hodín svojho drahocenného času? som fakt hrozne poctená a teraz to myslím úplne vážne!! Som rada, že sa ti to tak páči a páni... 5 hodín... tak to som ešte nezažila... No každopádne, ĎAKUJEM!!

---
ronnie-chan.blog.cz

26. 04. 2011 - 18:38
 

malika: omluv se za cokoli, jen ne že nemáš čas, protože to už je úplně normální věc u nás všech. např. já nebyla U SEBE na blogu skoro měsíc s pokojem musím bohužel improvizovat, nejsou peníze na nový věci, takže každej kousek nábytku je z jinýho dřeva ale to jsou detaily... ladím to do zelena, momentálně na té barvě trochu ujíždím. jedna stěna bude vypadat tak, že okraje nechám bílý, a "vevnitř" bude světle zelený čtverec a v něm takovej bílej klikyhák.. těžko se to popisuje :/ anebo bych to mohla udělat inverzně. pořád se nemůžu rozhodnout a čas tlačí, do konce května musím být pryč. no závěsy (nejsou tam žaluzie) opět zelené, další stěna je okno, do té nebudu zasahovat, další jsou zase skříně a na tu poslední chci dát fotky, co jsem pořídila teprve nedávno... kapky rosy na různých stéblech, listech, všechno v mé oblíbené jarní zelené, ale na net si je netroufám dávat, nechci aby mi je někdo "ukradl", protože... zní to blbě a samolibě, ale jsou docela dobrý no čtení povídek jsem si naplánovala na letní prázdniny takže tě předem žádám o svolení si to zkopčit a vytisknout, nechci přijít o oči

---
www.malika.blog.cz

26. 04. 2011 - 13:37
 

evangelion: Další do rodiny. Banner sice nemáš, přesto si dovolím převzít si tvou ilustraci z úvodní strany jako banner pro tvůj blog na svých stránkách.

---
evangelion.pise.cz

26. 04. 2011 - 13:25
 

lela: Gulá, holá! Zase jsem zde a koukám, vylepšilas sis design! Moc pěkné a ten text mě rozesmál! Doufám, že ti přijmačky vyjdou, držím palečky! A zas něco přidej, ať mám co číst, a kritizovat! 8-D

02. 04. 2011 - 12:15
 

nyx: Chúďa moje choré. Držím palce. Vie ako ti musí byť. Ja som teraz nedávno bola dva týždne doma. Nič príjemné. Držím palčeky aby si sa čo najskôr uzdravila. Hej a ak toto budeš teraz niekedy čítať tak v nedeľu do 20:00 pribudne kapitolka Lásky Vlka. Bratranec oslovuje 19-ku tak dne nebude aj keď som to pôvodne mala v pláne. Bežím rýchlo ešte kúštik napísať nech toho zajtra nemám veľa. Drž sa.
Your Nyx

---
nyx.pise.cz

27. 03. 2011 - 17:50
 

malika: jsem moc líná, než abych četla, co je napsaný v tom novým záhlaví (btw ty oči luxusní).. ale co tam je??? dík za tip (na pokoj), i když poprvý jsem ráda, že moje ségra nechce číst - protože by to (popřípadě s malou obměnou do růžové) chtěla a to je na mě moc živý (=moc antidepresivní, no zabte mě no ) pokoj jsem nakonec vyřešila trošku zvláštně... doufám, že to v reálu bude vypadat tak, jak to vypadá na papíře :/

---
www.malika.blog.cz

23. 03. 2011 - 22:47
 

ronnie: ANO! ona to chápe a je šťastná zaškrtnem si ďalšie splnené políčko v životných cieľoch

19. 03. 2011 - 18:07
 

nyx: a jeste k tomu že si myslíš že nedokážeš prekvapit, to je tým že ti už poznáš dej takže vyžeň tú myslienku nech ti nestraší v hlave

---
nyx.pise.cz

18. 03. 2011 - 14:12
 

nyx: to je dobre šak ja nič ja muzikant

---
nyx.pise.cz

14. 03. 2011 - 20:46
 

ronnie: no páni, to, čo si ty zažila v lese, by som chcela zažiť aj ja, hlavne to, ako by som sa premiestnila do svojho vlastného sveta fantázie, z ktorého by som sa nedokázala vrátiť späť... neviem, či by som sa potom tešila, ale bolo by to zaujímavé... škoda, že realita je úplne iná, máš pravdu: totálne ťaživá!!

14. 03. 2011 - 12:52
 

nyx: Jo a sorry že tak vybieham len ked vidím tú anketu tak mi je normálne do placu a sorry že písem tolko krat

---
nyx.pise.cz

14. 03. 2011 - 10:12
 

nyx: TY! TY! TY! já z teba dostanem infarkt! Opováž sa urobiť takú zbrklú vec! Co bych já pak delala kdybych nemnela VST? HA? nevíš to náhodou? Moira moira ja bych te obcas poslala nekam za ty tvoje nápady.... V každém pripade doufá, že si to rozmyslíš.

---
nyx.pise.cz

12. 03. 2011 - 20:42
 

nyx: Jo a moiro máš další kapču Lásky vlka abych nezapomnela

---
nyx.pise.cz

09. 03. 2011 - 17:21
 

ronnie: Ahoj, zlatí! Čo to bolo pred pár dňami na tvojom blogu? nedalo sa mi sem vkročiť, ukazovalo mi stále, že sa blog zrušil a ja som chytala depresivné a zúfalé stavy, že si skončila... a kaput!! Vieš, ako som sa pred chvíľkou potešila, že je všetko zase ok? Úplne som začala hysterčiť a to sa mi už nestalo veľmííí dlho
KAo som čítala, zase pokračuje v písaní a ja sa ormálne hanbím, že som ešte nezačala čítať nejakú ďalšiu poviedku okrem Isy a Edwarda! POradíš, ktorá by sa mi asi tak páčila? Alebo, ktorú máš tak najradšej? Tú by som si rada prečítala...

---
ronnie-chan.blog.cz

07. 03. 2011 - 21:09
 

malika: nechápu, jak dokážeš pořád něco psát ) teda ne NĚCO, ale tohle. já mám vždycky půlrošní přestávku a co mi vypadne z klávesnice je obvykle děsná slátanina. skládám ti hold :O) ale vážně... jsi dobrá

---
www.malika.blog.cz

25. 02. 2011 - 21:33
 

ronnie: Ano, ano, ano!! Veľmi rada s tebou oficiálne spriatelím, aj keď sa už komentármi dohadzujeme hodnú chvíľu!! A diplom ti rozhodne urobím, to si buď istá, len neviem, či bude taký veľmi "ztreštený" ale pokúsim sa a ak sa ti chce, tak môžeš aj ty mne niečo urobiť, bola by som veľmi rada A ináč, ďakujem za všetky tie úžasné komentáre, ktoré si mi napísala, keď som bola preč... mala by som sa konečne začať činiť aj ja!!

---
ronnie-chan.blog.cz

18. 02. 2011 - 11:17
 

ronnie: Ahoj, som taká rada, že som trafila a že som nekecala odveci! Vidím, že už máš lepšiu náladu a to som rada! ROzpisovala si sa o poviedkach, ktoré som ja ešte nečítala, ale rada by som si ich prečítala, keď budem mať niekedy čas Môžu byť veľmi zaujímavé
No, ja budem mať teraz celý týždeň voľný, lebo mám prázdniny, a čo ty? ty si mala tento týždeň alebo sa mýlim?

---
ronnie-chan.blog.cz

12. 02. 2011 - 14:16
 

moira: jéé, lidičky, ani nevíte, co pro mě znamená, že za mnou stojíte, málem jsem se rozbrečela dojetím..
to ronnie: děkuju za podporu, trefila jsi se..

to happy: jsem ráda, že jsi tu vůbec zabruslila, mám takový meatný pocit, že se totiž z mého blogu a povídek strává naprostý propadák, takže tu moc k vidění ani není. a měla jsi pravdu. lepší je zapomenout (nebo se spíše pokusit zapomenout, dělat cokoliv jiného, co ho nepřipomíná, co nepodněcuje k náhlým záchvatům pláče a... no prostě něco dělat). A ano, i to psaní je lékem na mou dušenku. Prozatím..

to kuci: já nevím proč, ale z tvého komentáře jsem se rozbrečela. stávalo se mi to poslední dobou pořád a myslela jsem, že už to mám za sebou. spustily se mi slzy, když někdo zvýšil hlas, když jsem viděla něco, co JSME měli rádi, film, písnička...
Tvůj komentář je od srdce a jako takový mi hodně dal a hodně pomohl. děkuju za podporu, vážím si toho.
nebudu psát, že tvé povídky jsou určitě dobré (když se TOBĚ nelíbí, možná JSOU dobré, ale né DOST), ale určitě bych si něco od tebe i přečetla, podnítil jsi mou zvědavost.. a k těm lékařům... odjakživa nesnáším doktory i léky, ať už mě bolí hlava, ať už mám chřipku, vehementně sirupy i různé pilulky odmítám, takže tudy by asi má cesta nevedla. zvláštní je, že navzdory tomu se chci stát lékařkou..

Jako dodatek bych chtěla dodat, že jsem se sebrala. posbírala jsem střípky své osobnosti a hrdosti (jak zvláštní, že moiry je ve mě teď více, než mě samé) a postavila se zpět na nohy. pomohlo mi k tomu i tkd - kroužek, do kterého chodím. zapomenu tam vše, co mě jen stahuje zpátky a DOLŮ.
Ještě jednou děkuju za podporu a vrátím se k psaní, ať si jí alepsoň z části mohu zasloužit..

---
moira.pise.cz

12. 02. 2011 - 05:22
 

kuci: Chlapce nemůžeš vystát... No, přesto ti vyjádřím slova podpory. Jsem ve stejném stavu jako ty, ale u mě za to už půl roku může jedna dívka. Řeknu ti něco, co ti pomoci může a přesto ne... Je to dobrá zkušenost. Nevím, co se stalo, jen si domýšlím, ale přesto je to dobrá zkušenost. Toto období ti pomůže utřídit tvé vlastní myšlenky, zjistíš, kdo jsi a navíc zjistíš komu můžeš věřit a kdo stojí při tobě. V mém případě to nebyl nikdo. Ale není to nijak pesimistické. Vlastně jsi celý život dávala své myšlenky na papír. V tomhle období je to docela důležité a důrazně doporučuji to dělat, nedělání je ubíjející a nakonec se úplně uzavřeš. Chápu, že postel je teďka nejlepší kamarádka, ale nebude tomu tak pořád. Dodám k tomu své pětiverší, které jsem před lety složil a na které jsem bohužel nikdy nenavázal... Skoro si říkám, že bych ho mohl použít na všechno.

Září hvězdy, září luna
a po jezeře běží vlna.
Je jak dívenka spanilá,
co stojí támhle u splavu.
Myslíš měsíčku, že k ní doplavu?

Dokonale to ukazuje mé duševní rozpoložení z časů minulých... Ale abych se vrátil k původnímu tématu. Jsem psychicky labilní a vím, že to tak vždy nebylo. Trochu mě pozměnilo to, co se stalo a můj pasivní přístup k tomu. Nikomu nepřeju to sáme, čím jsem si prošel. Mé myšlenky těkají od jedné věci k druhé a přesto, že jsem mluvil o utřídění myšlenek, já sám své myšlenky utřídit nedokážu. Proto jsem téměř nikdy nedokončil báseň, nedokončil skoro žádnou ze svých povídek... A i to, co jsem dokončil považuji za žalostné, protože jsem se nezaměřil na vše a zkusil jsem to, takže je tam mnoho neuspořádaných myšlenek...
Vidíš? Opět odbíhám od tématu a mluvím o sobě. Nevěřím, že by kdokoliv dokázal přesně pochopit směr mých myšlenek, ale budu předpokládat, že alespoň nějakým způsobem ti blábolení zlomeného člověka pomůže. Nechci, abys dopadla jako já.

Takže, Moiro, přeji brzké uzdravení tvé psychice. A nakonec dodám, že dnes má každý druhý nějaký problém, ať už psychický nebo fyzický. Není ostuda zajít za lékařem a svůj problém řešit medikamenty.

06. 02. 2011 - 19:34
 

happy: Oh, je mi líto, že jsem po tak dlouhé době k tobě zavítala a zrovna do takové špatné nálady. Musím říct, že ti nezávidím. Chlapi jsou plémě zlé a podlé, to tvrdím pořád, ale taky tvrdím, že žádný nestojí za naše slzy.
Nebudu ti tady vypisovat všechny důvody, proč se na toho dotyčného vykašlat. To by určitě nemělo cenu, ale jestli mě něco pomáhá ze záchvatů zuřivosti nebo velkého smutku, je to psaní. Čehokoliv... I kdyby to měla být nesourodá slátanina všeho možné od komedie až po horor.
Držím palce, ať se brzy začne dařit mnohem lépe!

---
something-to-be.xf.cz

06. 02. 2011 - 18:41
 

ronnie: Ahoj, ako vidím, že nie som jediná, kto nemá najlepšiu náladu... a zase sú v tom pravdepodobne chalani! Tie divné a zároveň také dokonalé bytosti, že aj keď to nerobia úmyselne, stále nás zraňujú a potom si to častokrát ani neuvedomujú... ja ti môžem hádam napísať len jedno a to, aby si sa držala! Drž sa! Proste buď silná a aj keď nie všetko sa dá odpustiť, vždy sa všetko vyrieši! Ver mi, VŽDY! Proste tomu daj čas... vlastne, ja si ani nie som istá, či ide o nejakého chalana Proste ti tu niečo píšem, snažím sa utešiť a pritom ani neviem, či som sa trafila do tej témy... niekedy je tento blogerský svet ako Tipos Bingo a ja nikdy neviem, či naozaj niekoho utešujem, zlepšujem náladu alebo si ten dotyčný len myslí: "Bože, tá sa ale sekla! Je to blbka..."
Takže, asi budem radšej končiť... Každopádne, myslí na tú vetu, čo som ti napísala! Všetko má svoj dôvod, všetko sa vyrieši! (*aj keď ti to hovorí večne naivná baba, ktorá o svete vie len spektrum informácii!*)

---
ronnie-chan.blog.cz

03. 02. 2011 - 14:53
 

faire: Ahoj, k těm liškám.
Mě osobně se líbí nejvíc 2 od zhora a ta 1 je také hezká.

03. 02. 2011 - 14:15
 

nyx: Je mi lúto, že máš problémy a držím palce aby sa ti ich podarilo čo najskôr vyriešiť. Viem že to musíš mať ťažké, ja sama mám občas problémou nad hlavu. Nehnevám sa ani si nemyslím, že by si prišla o čitateľov, pretože tí ktorý majú tú česť hovorit si citatelia si vzdy radi počkajú.
4ever your Nyx...

---
nyx.pise.cz

22. 01. 2011 - 22:25
 

hopinka mari: Ahojky, napsala jsem poslední kapitolku k Isabelle Volturri. Chtěla jsi, abych ti dala vědět, když bude další kapitolka. Snad se bude líbit. Pa

---
fantasy-hope.blog.cz

22. 01. 2011 - 17:24
 

malika: nesežeru, já si narozdíl od jiných upřímnosti cením

---
www.malika.blog.cz

15. 01. 2011 - 23:32
 

cornie: Mrkni prosím na můj blog píšu povídky a chtěla bych slyšet tvůj názor. Jo máš hezů blog četla jsem všechny tvoje dokončené povídky byly super těším se až zase nějakou dokončíš, ale bylo by fajn kdybys napsala pokračování k Cesta Sorun ta byla úžasná!!!

---
netpovidky.blog.cz

15. 01. 2011 - 22:12
 

malika: jéééé pokémon povídka super! takový strašně zvláštní, jak se tam prolíná úplně normální svět a tím vymyšleným... hele kam jedete na lyžák? (páč my jedem taky.. do Rokytnice nad Jizerou nebo kam)

---
malika.blog.cz

11. 01. 2011 - 19:21
 

malika: jdi na žurnalistiku a pak si za pár let dáme scuka někde v iráku nebo severní koreji a napíšeme pár geniálních článků a budem si moct žít jako spisovatelky na volné noze )) (nebo si přinejšmenším konečně koupím pořádnej foťák) povídka o pokémonech? no docela se tlemím, ale spíš proto, že jsme o tom s děckama kecali nedávno ve škole, vzpomínali na starý dobrý časy....

---
malika.blog.cz

10. 01. 2011 - 12:02
 

ronnie: Mhm, dajú sa ti tu niekde písať aj komentáre? Ak nie, nevadí! Hádam nebude vadiť, ak píšem sem! To ako si písala, že písanie je tvoj život, s tebou absolútne súhlasím! Zbožňujem to a vidím, že ty takisto! Len si neviem predstaviť, že by som sa tým napríklad živila... to je už o inom!
A vôbec nevadí (ani náznakom! ), keď píšeš viacero komentárov za sebou v tej koment. poviedke! Ten nápad s dvojčatami bol perfektný!! Úplne ma to šokovalo, ale tak v dobrom! Máte všetci úžasnú predstavivosť
No, to je asi všetko

---
ronnie-chan.blog.cz

02. 01. 2011 - 00:49
 

iwuushkaa: Tu poslední větu "zatím to nezačíná nejhůř" mám brát jako kompliment nebo urážku?

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

28. 12. 2010 - 16:00
 

mixx: Není za co, je to pravda. Jestli si mi blízká věkem, tak to klobouk dolů, jak hezky ve svém věku píšeš.

---
mixx.pise.cz

24. 12. 2010 - 17:54
 

iwuushkaa: Tak já se ani nedivim, že ty se směješ Já vím, ono je to celý takový prapodivný No, naštěstí tvou postavou není, takže to přežila (dělám si srandu, kočko ) Jo, snad se ti povídka bude líbit no

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

08. 12. 2010 - 17:18
 

nyx: P.S.- profilovka nemá chybu.... už se na ní asi pul hodiny chechtám jak blbá

---
nyx.pise.cz

08. 12. 2010 - 17:13
 

nyx: K novému záhlaví: je fakt hezký takový hodne svetlý ale jsem spis na tmavý barvy. To víš ja byla vždycky noční tvor

---
nyx.pise.cz

01. 12. 2010 - 19:02
 

iwuushkaa: Ta osoba s viděním bělejším než je bílá seš ty viď

No to nevim, kde si tu hlášku vzala => viz moje maturitní stužka (Těžko říct, takhle z hlavy)

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

27. 11. 2010 - 13:07
 

iwuushkaa: Tak nevim, jestli je Edward zakřiknutej Jak myslím 6 kapitol do konce? No já už to mám úplně napsaný víš Poslední kapitola je 12.12.

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

18. 11. 2010 - 17:24
 

malika: oni tě upálili??? to je strašlivá smrt. a jaký to bylo??, umřít i být upálena? (jsem děsně zvědavá, ale jinak jsem úplně normální mírumilovný člověk..téměř ;D )

07. 11. 2010 - 16:55
 

iwuushkaa: S řetězovkou, omg Neboj, co plánuju, tak už se nezvednou I když nevim, jak moc se ti bude líbit, kdo budou ty mrtvoly.

---
iwuushkaa-faitytale.blog.cz

06. 11. 2010 - 22:40
 

stories: Silvestr: Tak je na blogu další kapitola, se pak můžeš kouknout. Já se jdu mrknout na něco tvýho, když jsem se konečně dostal ke kompu.

---
stories.pise.cz

19. 10. 2010 - 16:51
 

faillë, draco: to s tvým notebookem nám je líto, co si bez tvých komentů počenm???no radši nic neříkáme... jinak se nám podařilo přidat XXI.kapitolu, kde Snape bude za machra, který čte i něco víc, než příručky o lektvarech... to bysme zas moc prokecali...takže papik

---
www.faille.blog.cz

02. 10. 2010 - 14:20
 

moira: to mar a miki: díky moc, holky, pochvala potěší...

---
moira.pise.cz

02. 10. 2010 - 13:58
 

miki: prave som to tu objavila ...mas to tu super sitala som niektore tovje poviedky a aj ked nie som z oboru ale su uplne super totalne pa uchvadil dej

01. 10. 2010 - 14:27
 

mar..: pekny blog

18. 09. 2010 - 14:57
 

iwuushkaa: To jako myslíš to, že se prvně s Af rozhádaj, potom usmíří a pak je skoro mrtvej?

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

16. 09. 2010 - 09:14
 

mischa: Ahojky Mo Moc se omlouvám, že jsem se dlouho neozvala. Ale jsem připravená to napravit. O víkendu si dočtu všechny kapitoly, které jsem promeškala a ještě jednou ti děkuju, že pokračuješ Doufám, že se máš dobře Tak zatím ahoj, budeme se zas pravidelně "vídat" po netu

---
www.m-ischa.blog.cz

15. 09. 2010 - 18:13
 

iwuushkaa: Ty jedna, moc mě tady neser, nebo ti oba dva (Lucase i Ulrika) zabiju a budeš mít po prdeli

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

15. 09. 2010 - 18:11
 

iwuushkaa: No to ne, Moira mě taky pochválila Njn, láska není nikdy jednoduchá Jj, ta soutěž byl dobrej nápad, to je pravda

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

09. 09. 2010 - 18:02
 

iwuushkaa: Ty vážně tak šíleně moc "miluješ" Kellana Je to vidět Hele ty anonymní múzo, stejně ale za to můžeš ty, ty si mě navedla

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

02. 09. 2010 - 14:10
 

faillë, draco: Ahoj, od prvního jsme znova začali s tvorbou.Tento nový školní rok(a pro nás poslední na základce) odstartujeme povídkou Snapeova dcera, která bude nejspíš až dokonce tohodle roku.

---
www.faille.blog.cz

01. 09. 2010 - 12:29
 

iwuushkaa: Ty seš teda Ty furt o tom Lucasovi budeš básnit viď Vztah s Lucasem fakt nepřipustím I když snít o tom můžeš viď

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

30. 08. 2010 - 16:21
 

iwuushkaa: Já nevím, ale bude to hustý Se těším

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

30. 08. 2010 - 16:01
 

iwuushkaa: Jo, byla jsi pasována na vrchní múzu No, ono to především bude skvělé pro mou povídku prej properou (hned jsem si vzpomněla na Mr. Propra nebo jak se ten holohlavec jmenuje ) No, už jsem na to přišla, proč se poperou, hehe

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

30. 08. 2010 - 14:36
 

iwuushkaa: No myslím, že občas jsem na tom stejně, já když jdu spát, tak přemýšlím nad povídkou, jak by mohla pokračovat (což jsem myslím už dříve psala) Takže mě občas něco napadne, druhou noc mě napadne, že bych to trochu mohla upravit a napadne mě zase úplně jiná věc viď

Holka, ty si mi vnukla nápad s tím, jak by si chtěla aby se ti dva porvali, dokonce bych už k tomu měla písničku Teď si jen vymyslet důvod rvačky a jak se poperou a kde a mám to Čéče, napiš mi do mejlu tvoje icq, ty by si mi mohla s lecčím poradit nebo mi vnuknout nápad

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

24. 08. 2010 - 12:23
 

moira: to nix: neotravuješ, jen jsi trochu živější, než jsem od svých čtenářů zvyklá...

---
moira.pise.cz

24. 08. 2010 - 11:21
 

iwuushkaa: Holka, ty mě dycky tak rozesměješ No, prozradim, že se pokusí zkusit něco na Af A to je všechno, co prozradim předem

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

23. 08. 2010 - 17:13
 

nyx: To moira: dik moc, uz se budu snazit neotravovat

23. 08. 2010 - 16:55
 

iwuushkaa: Holka, ty už nepí Nebo to s tebou skončí špatně Možná trochu se rýmujou Jo tak když se něco pořádně pos*re jo? :-? Zkusím ti něco vymyslet

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

23. 08. 2010 - 12:58
 

iwuushkaa: Ty ty souboje přímo miluješ ne? Zradu pomstu atd? Jo, nad tím jsem se smála, když jsem to psala

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

22. 08. 2010 - 20:02
 

noctuelle: Zdravíčko! Zatím jsem to tady prohlédla jen zběžně, ale máš tady spoustu zajímavých věcí, na které si určitě někdy udělám čas(Především na povídky, protože těch není nikdy dost, že.).
Jen se chci zeptat... Můžu si tě přidat do přátel?

---
noctuelle.pise.cz

22. 08. 2010 - 18:28
 

moira: to nix: holka, nemusíš psát pořád o další díl , jsem to myslela tak, že povídku pozastavím a když se někdo ozve, tak zase budu psát... Tudíž se na psaní DA pravidelně pracuje, i když, taky pravda, to zrovna nejrychlejším tempem nejde. Je léto a já u počítače netrávím tolik času, abych měla kapitolu DA a VST každý den. Snažím se ob den ty dvě povídky střídat (chuděrka povídka Magická válka ) a kapitola k DA bude asi pravděpodobně zítra (doufám... ). Jinak díky za to, že se o tuto povídku tak hezky staráš, bez tebe by byla asi ještě stále pozastavená.. ale neměla bych ubírat ze slávy kanojovi, hm? dobrá, přestanu se tu vykecávat, to důležité jsi asi už zjístila o pár řádků nad tímto blábolem...

---
moira.pise.cz

22. 08. 2010 - 18:16
 

nyx: Plis dalsí díl DA.... dik moc

22. 08. 2010 - 15:01
 

iwuushkaa: Páni, takovou fantazii nemám snad ani já Kočko, nic takovýho se nekoná
Tak to mě nebaví vybírat ani pro sebe, ani pro jiný, protože všichni ví, co vyvádím - tahám bláznivý hadry ze stojanů, že bych si to kolikrát na sebe nevzala ani já

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

18. 08. 2010 - 18:26
 

malika: no jo, tak kompromis - úplně všichni bydlíme úplně stejně pitomě daleko ode všech...

---
povidky-malika.webnode.cz

17. 08. 2010 - 17:48
 

iwuushkaa: Takže, Chelsea je v tom nevinně, stejně tak i Aro, i když je pravda, že jsem si pohrávala s myšlenkou, že by to Aro vymyslel a měl v tom prsty, jen aby Af s Kellanem nebyli spolu, ale pak jsem to zavrhla, zdálo se mi to až moc krutý na Ara Jo, budeš koukat, jak to bylo

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

15. 08. 2010 - 13:30
 

iwuushkaa: Ach jo holky.. vy mi dáváte kapky... Se na to vyseru a nebudu psát nic Víte co, si to přepište, když se vám to nelíbí Čáu

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

11. 08. 2010 - 16:31
 

iwuushkaa: Njn, udělal to Aro schválně, ale aby se ledy nějak pohnuly No vidíš, odi má dobrou hlášku tyo

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

10. 08. 2010 - 13:39
 

iwuushkaa: Takže si celou noc nespala jo? Tak to jsme dvě, jsem usnula kolem půl čtvrtý ráno No, to je taky dost, že sis na mě vzpomněla jako Jinak diplom je krásnej I když je růžovej, ale ta růžová bych řekla že jde trochu do fialova? modra? takže mi to nevadí.. Taky bych asi pro tebe nějakej měla vymyslet co?

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

09. 08. 2010 - 18:44
 

malika: zdárek, omlouvám se, že nic nečtu a že sem teď skoro nechodím, ale nemám čas a náladu nenašla jsem jinej nezávislej "komentářovník". kdyby tě to zcela náhodou zajímalo, jakože velice pravděpodobně nebude, stavíme střechu u naší chaty. což je jakási omluva pro to, že jsem pořád někde mimo. možná i totálně mimo, protože píšu nepodstatné detaily svýho nudnýho života člověku, u kterýho jsem si jistá akorát přezdívkou a pár povídkama, hmmm chtěla jsem ti pochválit design. z těch všech co jsi tu měla se mi tenhle líbí asi nejvíc))

---
povidky-malika.webnode.cz

09. 08. 2010 - 08:36
 

stories: moira: Chtěla jsi, abych ti napsal, až bude další díl Eizana. V 9:00 čili za půl hoďky se zveřejní. Ps: Eizana píše Silvestr. Zed píše Ledové pláně - jenom pro vysvětlenou, abys v tom potom neměla bordel. (Dva kámoši a jeden blog )

---
stories.pise.cz

08. 08. 2010 - 17:38
 

nyx: Není zač moiro jestli bych te mohla poprosit další kapitoly povídky Denník andela
Díky moc...

06. 08. 2010 - 12:57
 

chuckyna: Právě, že moc nestíhám.. Do toho ještě pořád někam chodím a měla bych psát povídky.. Poslední dobou to nějak zanedbávám

---
nearly-over.blog.cz

06. 08. 2010 - 10:37
 

moira: páni, málem se mi zastavilo srdce překvapením... a já myslela, že DA už asi půjde do šrotu...

---
moira.pise.cz

05. 08. 2010 - 19:26
 

kanojo: Prosím, prosím. Další kapitolu Deník anděla

05. 08. 2010 - 16:51
 

iwuushkaa: Ty magore jeden Ne, já už se s tebou nebudu bavit, tohle to by nemělo konec

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

05. 08. 2010 - 16:01
 

iwuushkaa: Ty jedna, dyť ty mi vyvraždíš hlavní hrdiny mojí povídky Neblbni jako, ať mám o kom psát

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

30. 07. 2010 - 18:45
 

moira: for nyx: díky, tvůj nádherný komentář mě vážně potěšil... jsem ráda, že se ti mé psaní líbí...

---
moira.pise.cz

30. 07. 2010 - 14:13
 

nyx: sem potesena ze jsem nasla tenhle blog tve povidky jsem si oblibila uz na www.edwardcullen.kx, chtela bych te pochvalit pises strasne hezky pribehy u kterych doslova presedim celou noc fakt diky za super ctení

28. 07. 2010 - 23:26
 

emmgirl: moc hezký web

---
emoboy-emo.blog.cz

28. 07. 2010 - 17:46
 

chuckyna: Já moc děkuju za chválu.. Páni, no to je úžasný, upřímně jsem tě k tomu chtěla přemlouvat taky už se nemůžu dočkat

---
nearly-over.blog.cz

25. 07. 2010 - 22:23
 

mischa: Ahojky Moiro! Chtěla jsem se zeptat, jen tak čistě náhodou , jestli bys třeba nechtěla spřátelit? Mám tvoje povídky ráda, ale na rc.keynyet už nechodím... Moc ráda bych tě přiřadila do svých affs... Pokud by jsi měla alespoň takhle malilinkatý zájem, ozvy se mi na blog prosííím.
Pá Mischa

---
www.m-ischa.blog.cz

05. 07. 2010 - 12:34
 

happy: Jop, přidala jsem si tě nedávno. Četla jsem tvé povídky už na ec.keynet.cz a když jsem viděla, že máš webovky, musela jsem si tě přidat.

---
something-to-be.xf.cz

04. 07. 2010 - 17:30
 

iwuushkaa: Holka, promiň že to píšu, ale ty seš magor Už zase jsem se díky tvýmu komentáři rozesmála Je to fajn, že ses smála, i když původně myšlený to tak nebylo no jinak díky zakomentář

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

26. 06. 2010 - 11:50
 

iwuushkaa: My Darling Já jsem ráda za každý komentář, i když by byl snad nejubozejší (čím nechci říct, že ty takové píšeš ) Jsem ráda, že se ti moje povídky tak líbí

---
iwuushkaa-fairytale.blog.cz

15. 06. 2010 - 09:17
 

matylda: Krásný blog!

---
svetm2010.blog.cz

27. 03. 2010 - 10:12
 

konikcz: jinak fakt mocinky pěknej bloček

---
konikcz.pise.cz

03. 11. 2009 - 18:19
 

maruš alias hanka: nazdaárek moiro,
nečetla sem ani jeden článek cos napsala,
ale máš to tady fakt pěkný
Ale taky bys klidně mohla oddělat OPIŠTE KOD:
Tak páááá páááááááá
čááky...

---
mampeknemeno.blog.cz

03. 09. 2009 - 21:27
 

moira: to Rose Dublest: klidně si mě přidej! mě to vadit nebude!!

---
moira.pise.cz

03. 09. 2009 - 21:10
 

rose dublest: Moo, Moo, Moo... môžem si dať tvoj blog na môj? prosím

07. 08. 2009 - 19:32
 

lela: máš hezký blog a docela dobrý články, ale mohlo by se to trohu zlepšit..

26. 07. 2009 - 19:23
 

simča: Pokiaľ je tam odkaz na moju stránku rozhodne v tom nevidím problém.

---
po-stopach-vlkov.blog.cz

20. 07. 2009 - 09:21
 

malika: jo, klidně si sem mou povídku dej, akorát mi pls předem řekni kterou

---
www.povidky-malika.webnode.cz

16. 07. 2009 - 18:42
 

sierra: Pěkně píšeš, dobře se to čte Já tomuhle žánru sice prd rozumím, ale hned jsem se začetla... Jenom si dej trochu pozor na pravopis, každý dělá chyby, ale "stromi" mi opravdu daly(i? pořádnou ránu mezi oči Ale jinak moc pěkné...

---
sierra.pise.cz