Článek Jeho paní 2/2

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jeho paní 2/2

09. 08. 2015 - 11:57

vera-nike: Musím říct, že od začátku bylo znatelné, že tam nějak něco chybí, že by toho mělo být více... ale víš co? Ve výsledku jsem to ani nevnímala, protože jsi mě vtáhla do děje a donutila vnímat příběh a chápat postavy, což ostatně u mě není až tak složité, vzhledem k tomu, jaká témata se mi zamlouvají... Ovšem ty už dávno musíš vědět, že píšeš skvěle a já tak ráda hltám každou další větu, odstavec i stránku...

---
vera-nike.pise.cz

23. 08. 2015 - 10:41

hollis: No, četla jsem to už před časem a zvláštní nadšení to ve mě nevyvolalo, tak jsem si říkala, že si dám pauzu, zkusím to znovu a pak se budu vyjadřovat. Ale já nevím, tenhle styl mi moc nesedí, i když píšeš, žes musela vystříhat text kvůli rozsahu, takže to nebude asi tak docela tvoje "vina"... podle mě je to bezva téma, ale chybí mi tam nějaká větší hloubka postav - upřímně jsem totiž nepochopila čtvrtku scén, protože jsem neznala jejich pozadí, jiné mi přišly naopak trochu zbytečné, protože zdánlivě neměly význam pro celkový děj (i když asi formovaly charakter a pozdější jednání postav)... Takže nápad skvělý, ale strašná škoda toho rozsahu, rozhodně by si to zasloužilo rozvést... Nechci prudit, opravdu se mi to jako celek líbí, právě proto si říkám, jestli bys nezvážila nějaké to rozpracování

02. 09. 2015 - 19:24

moira: vera-nike: Nebyla jsem si jistá, jestli nejsem sama, kdo to tak vidí, ale jsem ráda, že i ostatním se Jeho paní líbila.

hollis: původně to stálo prostě na myšlence: "Co kdyby se strašlivý badass zakoukal do nějaké obyčejné holčiny a nakonec ji úplně zkorumpoval?". Součástí té původní myšlenky bylo i to, že je nakonec všechny ostatní bytosti budou tak nenávidět, že se je budou snažit nonstop zabít. Ale s rozsahem, který jsem měla, jsem vážně moc pracovat nemohla. Stejně se mi ale Jeho paní líbí, tak nějak se mi to dostalo pod kůži, i když je to tak divné. Pokud bych to někdy rozváděla, nejspíše se ti dva v povídce objeví, ale hlavními postavami bude někdo jiný.
Hmm... nope. Teď ne. Dopíšu Věčnou válku. Potom Hru na schovávanou. Pak se vrátím k Dětem krvavé stopy. A teprve pak můžu začít uvažovat o čemkoliv novém.

---
moira.pise.cz

04. 10. 2015 - 15:36

mira: Tak, konečně jsem se dokopala k přečtení Povídka se mi celkově líbila, jen je fakt, že mi místy něco chybělo, proto mi Jeho paní připadá taková neúplná. Ráda bych se dozvěděla víc o Divokém honu, Sofii, Eralonovi… o všem. Na druhou stranu chápu, že jsi musela dodržet rozsah daný soutěží a že to pro tebe asi taky nebylo nejlehčí, když jsi zvyklá se v příbězích více rozepisovat.

Na rovinu přiznám, že se mi nelíbila postava Sofie. Přišla mi taková, já nevím, nijaká. Bez urážky Eralon mě zaujal, jak svým vystupováním na začátku, tak konečnou změnou charakteru. Proto mě mrzí, že jsem se z této povídky o jeho osobě vlastně nic moc nedozvěděla.

Obvykle zaláskované příběhy moc nečtu, ale tenhle mě zaujal, takže mi zbývá jen říct: Dobrá práce, Moiro!

Btw teď se chystám na Černobílý svět

---
jinosveti.blog.cz/

11. 10. 2015 - 22:02

moira: kdyby profese spisovatel byla v ČR o dost jednodušší, možná bych se do Jeho paní i pustila. Takto jsem to odložila na dobu neurčitou. Možná se k tomu jednoho dne vrátím. *smích*

Kdybych k sobě taky byla upřímná, Sofie má charakter salátu, takže s Tebou na jisté úrovni souhlasím. Na druhou stranu, kdyby měla trochu více páteře, Eralon ji dříve či později zabije. *smích*
(well, to možná nebylo směšné...)

děkuji. Já jsem zjistila, že zaláskovanosti mám ráda. Nějak mě přešlo moje krvavé období, i když ne úplně, a ráda se prokoušu něčím, co končí dobře. A je jednoduché. Když to má alespoň průměrnou kvalitu a dobrý nápad. .)

---
moira.pise.cz