Summa summarum

19. květen 2012 | 19.21 |

 Většinou se nemám čím chlubit, tak to ani nedělám, ale tento měsíc (plus mínus) jsem znásilnila svou peněženku A napsala si o pár recenzáků, takže je čím se chlubit!! :)) Chcete se kouknout? :D

květen

(Jop, to foto je zase nakřivo, ale tak... už mě znáte, ne? :D)

Recenzáky: Inheritance,
Tulák ve stínech,
Paranormálové II. a
Magická loď. :))

(Jsem šílená, čtyři recenze za max. tři týdny, kdy mám čas jen o víkendech... ale já to nějak zvládnu. Snad. :D)

Na Tuláka jsem zvědavá, ten obal je táák nádherný! A ilustrace! Sice jsem jen nakoukla, ale už teď vím, že Romana Kýbuse miluju! Po grafické stránce dávám pět z pěti, tak se těším na obsah.
Inheritance - bez komentáře. Na tu knihu jsem se dlouho těšila a užila jsem si ji. :))
Nakladatelství Fortuna Libri mě opravdu překvapilo, jelikož mě samo oslovilo (nu, sice jsem s ním už spolupracovala, myslím to však tak, že teď jsem si já sama o nic nenapsala) a poslalo recenzák Paranormálů. Sama bych si asi knihu nevybrala, protože to je lehce mimo mou kategorii, ale důvěra, kterou mi nakladatelství prokázalo, úplně změnilo můj pohled na tu zvláštní sérii. Ještě jednou bych tímto nakladatelství Fortuna Libri chtěla poděkovat!! :))
A nakonec Magická loď. Abych se přiznala - tento recenzák jsem si vzala už jen z principu, u Fantom Printu to byla novinka a já si už dlouho nepřečetla pořádnou fantasy knihu. Až na anotaci, kterou jsem ani nedočetla, jelikož nesnáším i naznačení děje, jsem úplně slepá, co se knihy týče. Jsem zvědavá, jestli mě překvapí.

Nakladatelstvím za poskytnuté recenzáky děkuji, stále mě ještě těší, že mi důvěřují natolik, že se mnou chtějí spolupracovat. :))

Nu, k druhé části (části jak M. znásilnila svůj účet) - ono to jinak nešlo! Ty knihy byly za tak výhodnou cenu!!

Spravila jsem si chuť na dílech Mercy, které ještě nemám, (ale stále mi ještě jeden chybí... :(( ). Přibrala jsem i Štvanici, protože Briggs je dobrá spisovatelka a já věřím, že kniha bude dobrá. 
Na půl cesty do hrobu je všude opěvovaná a já si ji prostě nemohla nechat ujít. Prostě nemohla. 
Oko světa... !!! Tuhle knihu jsem hrozně, ale hrozně hrozně hrozně moc chtěla, nemůžu se dočkat až si ji přečtu. Když jsem ji dostala do rukou, lehce mě rozhodily takové drobnosti jako pokrčený přebal a odřená obálka, pak jsem však knihu otevřela, uviděla na vnitřních stranách desek ty barevné mapky a... zamilovala jsem se!! Ta kniha je prostě tááák nádherná!!! x)))

Tak, tyhle kousky jsem si za poslední dobu přidala do knihovničky. A co vy? :)

m.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Summa summarum lenadonan 19. 05. 2012 - 21:02
RE: Summa summarum chuckyna 20. 05. 2012 - 16:25
RE: Summa summarum chuckyna 20. 05. 2012 - 16:25
RE: Summa summarum vilmuška 21. 05. 2012 - 21:32
RE: Summa summarum mixx 27. 05. 2012 - 18:40