Vsuvka šest (kapitola 17.1) – Homoparty

22. květen 2017 | 13.14 |

17.1 – Homoparty

Pozn.: myslím, že tohle byla chvíle, kdy Alice pochopila, že to bude Bast. .)

*

"Nebuď na něj tak ostrá." Smál se Erik, když jsme seděli na verandě. Slyšeli jsme z nitra chaty bujarý smích a výkřiky. Zábava se rozjížděla.
"Netuším, co máš na mysli."
"Na tu tvou prdelku."
Výraz mi ztvrdl a Erik se zasmál.
"Víš," odvětil po chvíli. "Netajím se svou orientací už nějakých deset let a víš, co jsem se za tu dobu naučil?"
"Dirty tricks in bed? " zabručela jsem.
"To také." Usmál se jemně. "Ale především jsem se naučil rozeznávat hovada."
Pohlédla jsem na něj.
"Homofoba někdy nepoznáš, tak dobře to skrývá, tak dobře umí hrát. Ale když už jsi na světě tak dlouho, jako já, máš na ně nos, i když se ničím neprozradili. Je to pocit, který z nich máš."
"A co to má společného s Bastem?" zeptala jsem se strnule a bála se. Pokud Erik řekne, že...
"Nemusíš se strachovat, kočko. Tvůj přítel je dobrý chlap."
"Je?" Zmateně jsem se na něj podívala.
"To, co ty bereš jako derogativní, je pro něj prostě způsob, jakým nás vidí. Když řekne: "buzík", nemyslí tím nic špatného, prostě to pro něj je to, co jsme. A my všichni to tak vnímáme. Jen ty a pár horkých hlav se kvůli tomu ježí." Erik se shovívavě pousmál.
"Já..." Donutila jsem se uvolnit křečovitý stisk na sklenici, kterou jsem držela. A uvědomila si, že jsem to věděla. Jelikož bych Basta jinak nikdy nevzala mezi své přátele, kdybych si nebyla jistá, že se tak na celou věc nedívá.
"Navíc, kamarádko, ten klučina rozhodně měl ptáka v puse, a nedivil bych se, kdyby pro někoho i držel, zatímco to dostával do zadku." Dodal Erik nenuceně.
Nic jsem nepila. Ani nejedla. A přesto mi nějak dokázalo zaskočit. "Cože?" zasýpala jsem nakonec.
"Bere vše s takovým klidem. Několik mladých se jej pokoušelo šokovat a měla jsi vidět jeho znuděný výraz, když je sledoval – a dokonce s pár z nich i hrál. Nejeden z těch kašparů odešel s modrýma koulema. Pokud se nezesměšnil úplně a neudělal se tvému fešákovi do klína." Erik se tiše zasmál.
"Je striptér," odvětila jsem váhavě. "Je zvyklý na to vídat nahá těla."
Erik mi věnoval další otcovský pohled.
"Viděla jsi už Romana? Toho s modrým deathhawkem?"
"Myslím..." Zamyšleně jsem nakrčila obočí.
"Vyšel s tím teprve nedávno. Před chvíli jsem seděl nedaleko něj a té tvé prdelky. Bast si jej odtáhl bokem a velice důrazně s ním začal probírat bezpečný sex. A když pokryl toto téma, začal mu nenuceně dávat rady do začátku. Jak na to jít, aby to tak nebolelo, jak to zlehčit, jak se chovat k partnerovi, ať jsi top nebo dole."
Věděla jsem, že mám čelist pokleslou, a nemusela ani slyšet Erikův veselý smích.
"To jsem nevěděla." Odvětila jsem nakonec.
"No. Nikdy ses nezajímala o muže, kteří měli zájem pouze o jiné ptáky." Uchechtl se Erik a poplácal mě po tváři. "Tak tomu svému hřebečkovi nechej trochu prostoru. Snaží se pro tebe, jak jen může."
"Já..." Náhle jsem měla v očích slzy a netušila proč. Pevně jsem sevřela sklenici a pouze kývla, zatímco mě Erik něžně políbil na tvář, rozcuchal mi vlasy a nechal mě sedět na verandě, za stmívání, přemýšlet o všem a všech, jak jde pouze za takových podivných chvílí. Takových, kdy si pro jednou nelžete a neopovažujete se odvrátit pohled i od věcí, které nejsou tak růžové. Když jsem se vrátila dovnitř, chvíli jsem sledovala Basta, který byl na zemi a hrál si s dětmi Dany a Patricie. Jednoho dne z něj bude skvělý otec, napadlo mě bezděky. Bast běhal po obýváků a Anička hrála letadýlko nad jeho hlavou a hlasitě se smála. Věděla jsem to už z tanečních, ale teď to viděla naprosto jasně.
Zezadu jsem k němu došla a políbila jej na krk.
"Ještě vám to nestačilo, bastardi zatracení?" zavrčel tiše, a když se otočil, překvapeně zamrkal. Ihned se široce usmál. "Ah, to jsi ty."
"Zníš zklamaně." Postavila jsem se s rukama v bok.
Uculil se tak široce, že jsem mohla spočítat všechny jeho zuby, včetně molárů vzadu. "Těšil jsem se, až ztrapním jednoho z těch mladých pitomců tady. Je tak směšně jednoduché je tahat za ptá, ehm," Rozpačitě Aničku ťukl po nose. "Za nos." Rychle se sklonil a líbl mě. "Ale ty jsi mnohem, mnohem hezčí. Nejkrásnější." Dodal.
"Really?" protáhla jsem jízlivě.
"A já?" Dožadovala se Anička.
"Ty jsi tady nejnádhernější princezna!" Křikl teatrálně Bast a roztočil ji, pak ji se smíchem poslal za ostatními.
"Lhal jsem." Zabručel pak na mě koutkem úst.
"Ale?"
"Nejsi tady nejhezčí." Uculil se na mě rošťácky a líbl mě do koutku úst. "Ale jako jedinou bych tě dobrovolně vzal do své postele." Hrál si s pramínky mých vlasů, sledoval mě a jeho výraz byl uvolněný, plný veselí a, v jeho očích, i začínající touhy. Olízla jsem si rty a začínalo mi být delikátní horko.
"Idiot." S úsměvem jsem si jej k sobě přitáhla. "Ty jsi pro mě taky jediný." Zašeptala jsem mu do rtů a políbila jej pořádně. A v tu chvíli to byla dokonalá pravda.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Vsuvka šest (kapitola 17.1) – Homoparty mira 31. 05. 2017 - 23:44
RE(2x): Vsuvka šest (kapitola 17.1) – Homoparty moira 01. 06. 2017 - 19:22
RE: Vsuvka šest (kapitola 17.1) – Homoparty na jméně nesejde 02. 06. 2017 - 23:04
RE(2x): Vsuvka šest (kapitola 17.1) – Homoparty moira 03. 06. 2017 - 13:12