Deníčkování X.

24. září 2011 | 15.26 |

24. září 2011

Jubileum mého Deníčkování! :D Už si internetový deníček vedu... ééé.. sedm měsíců!! :D (Sedm měsíců a jen deset příspěvků.. :)) Nakonec na tom nejsem tam mizerně, jak jsem si myslela.. x))

Myslím, že by bylo sobecké se alespoň neozvat, když už jsem si většinu lidiček naučila chodit sem v soboty. Pro ty, ke kterým to ještě nedoputovalo - JSEM BEZ NETU. Co to znamená? Oxiduju u přátel a po týdnu (který mimochodem nic plodného nepřinesl), kdy jsem otravovala u všech, kteří se na mě nebudou dívat jako na vetřelce z vesmíru, když je požádám o hoďku na netu, už jednoduše nemám odvahu je ještě požádat. Bylo by to sprosté, bylo by to ode mě vypočítavé a celkově je to proti mé nátuře.

Nevyužívám lidi ve svém okolí.

Jak jste možná pochopili, kapitola k povídce Ve snové paučině nebude. Přes týden jsem zveřejnila recenzi, kterou jsem už měla předepsanou, ale čekala na poslední stylistické úpravy. Je na knihu Trudi Canavan. Možná tu autorku neznáte, já se do ní každopádně zamilovala. Recenze je na poslední knihu trilogie Věk pěti. Doporučuju přečíst... ;))

Jelikož je internet mimo můj dosah, zaměřila jsem se na čtení. Ale ani tam jsem moc nepokročila. Nu, alespoň jsem konečně dočetla Přechod od Justina Cronina. Úžasná kniha, nechápu, jak jsem ji mohla číst tak dlouho.

Nebo vlatsně jo. Stačí jedno slovo: Škola.

Taky jsem si po obídku přečetla Stíny dnů. Mám to stažené už dlouho a konečně jsem se k tomu dostala. Je to novela, takový prequel ke knize Smečka, osmdesáti stránková novela. Zábavná a tak trochu... ujetá. Na zabití času dokonalé. :))
(Kdyby si někdo chtěl přečíst, tak http://www.bux.cz/public/f3/b9/1b/12940_43875_TemneDny.pdf)

Jop, ještě jsem se stihla zamilovat do seriálu Hra o trůny. Dokonalé, už sháním knihu.

Nu, to asi bude všechno?

m.


Dlouho už jsem nepřidala nějaký zajímavý obrázek, že? Co takhle za to přidat hned tři? x))


Angel by *sanguisGelidus on deviantART


Blackbird by *Mezamero on deviantART

Vím, ten třetí je kapku morbidní, ale zvráceně se mi líbí... x))


irony by *berkozturk on deviantART

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Deníčkování X. mixx 25. 09. 2011 - 12:59
RE(2x): Deníčkování X. moira 26. 09. 2011 - 18:10
RE: Deníčkování X. wínqa 25. 09. 2011 - 14:39
RE(2x): Deníčkování X. moira 26. 09. 2011 - 18:30