Můj OV (1): Herci Twilight

27. srpen 2011 | 13.47 |

V první řadě bych chtěla poznamenat, že hlavně kvůli filmu se mi celá série znechutila. Ne, špatně zformulované, fanynky filmu mi celou sérii znechutily. A to to byla dobrá série, Meyerová položila základy pro paranormal romance. Nebyla sice první, ale byla první, která uspěla a prorazila. A za to ji blahoželme. Ale zpět k pointě tohoto výcucu. Tudíž kdo je posedlým fanouškem Twilight, měl by se rychle klidit, než zažije ujmu na duševním zdraví. vaše m. :)

Bella Swan - Kristen Stewart (popravdě, "první adeptka" (spíše diskutovaná) na Bells mi sedla více. Kristen mi připadí příliš, hm... drsná.. :D Emily Browning mi seděla víc. :P)
Hodnocení: 58%

ks

X

eb

obrázek x obrázek

Edward Cullen - Robert Pattinson - S tímhle hercem nesouhlasím. Netuším, jak jej někdo může považovat za sexbombu. Mám ráda svou hlášku, ve které poukazuju na obří větrák nebo pokaženou elektrickou zásuvku ve spojitostmi s vlasy. Netušíte čím to bude? Bez počítačové techniky a tun make-upu bych mu moc nedala.
Hodnocení: 15%

rp

zdroj

Charlie Swan  - Billy Burke - Nevím proč, ale Charlieho jsem si předtavovala (S/A: při čtení knihy) jako pomenšího policajta s pupkem, postaršího, s druhou bradou. Porovnejte s hercem a asi poznáte, že mě výber trochu rozhodil. :P
Hodnocení: 74%

b

zdroj

Alice Cullen - Ashley Greene - Ach, Alice se povedla! V tomto se trefili, podobně jsem si Alice představovala a Ashley Greene můj obrázek ještě dokreslila.. :)) (Sice jsem našla pár nesrovnalostí, ale "má" Alice by zřejmě nebyla podobná žádnému člověku na naší milované (stále ničené) planetě, takže jsem v mezích okolností nadprůměrně spokojená.. :)) Jen mě děsí, jak jí čím dál více zkracují vlasy, proboha, zastavte to někdo!
Hodnocení: 98%

ag

zdroj

Rosalie Hale Cullen - Nikki Reed - Hmm... tou volbou jsem byla neznámo proč zklamaná. Trefily se, nejspíše by se ani lepší herečka nenašla, ale když se v knize píše nadpozemsky krásná - nejkrásnější, člověk obvykle čeká něco, co není v lidských silách.
Hodnocení: 72%

nr

zdroj

Esme Cullen - Elizabeth Reaser - Esmé je ztvárněna stejně roztomile, jak jsem si představovala. Ale stejně jako u Carlisla, nejspíše to bude proto, že jsem si jí, kromě drobné postavy a hnědých vlasů, příliš nepředstavovala.
Hodnocení: 86%

er

zdroj

Jasper Hale Cullen - Jackson Rathbone - Tak k tomuhle nemám slov. Snad jen - co jste proboha tomu klukovi udělali?!!
Hodnocení: 15%

jr

zdroj

Emmett Cullen - Kellan Lutz - *slint* snad jako mnoho dalších se neubráním tomu toho svalovce poobdivovat. Přestože tuším, že i tady má moc kouzelná ruka počítačového mága (ale ne moc), je na něj hezký pohled... xD
Hodnocení: 96%

kl

zdroj/

Carlisle Cullen - Peter Facinelli - S tímhle hercem jsem žádné problémy neměla, snad proto, že jsem si Carlisla nijak moc nepředstavovala
Hodnocení: 96%

cc

zdroj

Jacob Black - Taylor Launter - Když ho ostříhali a posadili do tělocvičny, hned se na něj dalo koukat.. ;)) (vlčku, vlčku, neceň zoubky, dám ti Bellu a fajn známky... xD)
Hodnocení: 89%

tl

zdroj/

Více možná příště... ;D

Vaše kritická m.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Můj OV (1): Herci Twilight newblog.pise.cz 27. 08. 2011 - 13:47
RE: Můj OV (1): Herci Twilight dara 27. 08. 2011 - 15:18
RE: Můj OV (1): Herci Twilight dara 27. 08. 2011 - 15:27
RE: Můj OV (1): Herci Twilight nyx 27. 08. 2011 - 17:36