Deníčkování VIII.

18. červen 2011 | 17.07 |

18. června 2011

Tak jsem tu. Servíruju první kapitolu Ve snové pavučině. Je na mě pekelně dlouhá a je tam vše, co bych od povídky chtěla. Boj, sen i náznak zápletky. Doufám, že se kapitola bude líbit stejně, jako mě..  Poté tu mám Změnit svůj osud. K tomu tři profily pokémonů! (A to je dost, obvykle se nedokopu ani k jednomu.. :D ) Jelikož vážně toužím se posunout v ději, tak jsem do této kapitolky sepsala co nejvíce meziděje, který mám předepsaný (a pár scén vyškrtla - určitě by vás to nudilo stejně jako mě). Kapitola je celá, ač jsem slibovala jen polovinu, doufám, že to oceníte...  Další ovšem mám v plánu vážně sepsat jen z poloviny.

Znovu mě popadla píšící mánie. Už jsem to zmiňovala, ale až teď vidím důsledky toho šílenství. Je to... až neuvěřitelné! Nevím, jestli je to koncem školy, příchodem prázdnin či čím,a le přicházi stále nové a nové nápady na povídky! (Přiznávám, povětšinou ve snech.. xD ) Ještě nedávno jsem jako novou zhodnotila D. (ta o dracích),a le ta teď leží nedotčená, vrhla jsem se do Entity, ale i tu pomalu opouštím. ZSO nezmiňuju. V mobilu mám cca deset poznámek na různé povídky a hlášky, tipy a detaily, drobnosti (no dobrá, přestaňme), a sepisuju teď další povídku, která mě uchvátila! Jako pracovní název se honosí slovíčkem: Prvotní. (Trošku se za to stydím, ale inspirovala mě povídka Bojovník od Nenefer. Ale jen trochu. A jen tažným nápadem, vše ostatní je pak moje. Jen doufám, že jí vážně jen neduplikuju, dost by mě to zklamalo, ale ve svém vytržení to nedokážu tak dost dobře objektivně posoudit.) (Zmínila jsem někdy Kyber? Další povídku? Je to vážně fantastický nápad (je to na mě nezvyklé sci-fi) a já doufám, že se dostanu k tomu ho zveřejnit.. :))
Problém ohledně mých nápadů je ten, že jelikož nemám přístup na počítač, píšu je na papír. A když je píšu na papír, buď 1) začnu psát povídku nebo 2) ten papír někde zastrčím a nápad zmizí v nenávratnu. Vrať me se ale k 1) - v tom případě začnu psát, bezhlavě se do toho vrhnu, zamilujuse, budu tomu obětovat svůj klid a mír, také velký kus svého spánku a volného času a... za takové tři týdny mě omrzí. A když mě omrzí, buď na ní zapomenu, nebo ji na web přidávám zoufale pomalu. (Zas použiju jako důkaz ZSO - hádejte proč .) Nejlepší to bylo s VNN. To jsem psala prostě jak jsem sedla za počítač. A přibývalo to (troufám si tvrdit) vcelku rychle. Ale to bylo za doby, kdy jsem na počítači vysedávala každý den. Dneska už je to krapet jinak...

Víte - moje psaní se mi líbí.

Zatraceně líbí (kdyby ne, tak s tím logicky seknu, no ne?). Miluju ten pocit mít myšlenku. Děj. Příběh. Postavy, které mě uchvacují a strhuje mě, co se s nimi děje, co udělají. Já to totiž dopředu nevím. Dobrá, nejspíše někde v dálce mám vytyčený cítl, ale neznám tu cestu k němu! Je to pro mě stejné překvapení, jako pro vás! Proto píšu, abych se dozvěděla, co bude dál. Protože (jak jsem zmínila) moje psaní se mi líbí. Ráda se čtu. (Myslím že už jsem se zmínila, že jsem četla některá svá starší dílka  - sice mě úplně a na smrt vyděsily ty chyby a naivní situace, ale myšlenka byla povětšinou dobrá a zajímavá - a úplně se do nich zažrala.) Protože píšu tak, aby se mi to líbilo. Myslím, že jsem dost vybíravá ohledně toho, co se mi vážně líbí, co ráda čtu a nedočkavě čekám na pokračování. A proto jsem dost kritická i ohledně sebe (vážně se mi v podstatě líbí jen pár mých dílek. (A nebojte, vždy vás na ně předem upozorňuju.. ) a...

Kde jsem skončila? Tím blbým smajlem, kterého jsem musela hledat na liště nástroje, jse ztratila nit. (Tiše si pro sebe kleju jako špaček). No nic.

Hluboký výdech. Tak jo. Tenhle článek doplním později, během týdne (snad - raději neslibuji, jelikož strašně nerada sliby porušuju a opravdu netuším, zda to stihnu (či budu mít o čem psát)). A je vlastně co doplňovat? Napsala jsem toho vcelku hodně..  (Neškleb se žloutenkovče - kvůli tobě jsem se vytrhla z psaní.. :P) Přeju hezký den!

trošku trhlá a velice zběsile nadšená m. (jenž vás líbá na rozloučenou! -
nebojte, nemám žádnou infekční nemoc :D )


Obrázky dne:

book_spirit_hiramori_by_curlyh

Tenhle k mé náladě a tento:

red_angel_by_sakimichan-d3ik2x

se mi prostě líbí..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře