#100: Voltorb

12. prosinec 2010 | 17.52 |
› 

voltorb4

Typ: Elektrický

Výška: 0,5m , Hmotnost: 10,4kg

Evoluce: Vyvine se do Elektroda (30. level)

Voltorb je pokémon vypadající jako pokéball s obličejem. Jeho horní polovina je červená, dolní bílá. Předpokládá se, že Voltrob a Elektrod jsou nějaká forma energie, avšak neví se, odkud vznikla. Dle podobnosti s pokéballem a také toho, že se žádná jeho součást nenachází v přírodě, se usuzuje, že Voltorb je uměle vytvořený pokémon. Voltorb byl poprvé spatřen v blízkosti společnosti, která vyrábí pokébally.

Pokud je Voltorb rozrušený, může explodovat. Snadno se rozruší a proto (kvůli výbuchům) trpí velmi sebedestrukčními sklony. Na nerovném povrchu, kde se kutálí nechtěmým směrem a do něčeho narazí, může také nečekaně explodovat. Má také zvláštní schopnost kvílení. Vydává přitom ušidrásající zvuk, který může některé slabší pokémony uvést až v bezvědomí.

Voltorbové se pohybují v blízkosti elektráren a na místech se zvýšeným elektrickým polem. Kvůli jejich výbušnosti jsou považováni za škůdce. Jsou to ale takvelmi dobří strážci sadů, někteří pěstitelé Voltorby malují barvou plodů a ukrývají je na stromech, kde se pak vydávají za ovoce a odhání zloděje. Jsou běžně k vidění v oblasti Kanto, Johto, Hoennu a občas jsou k vidění i v oblasti Sinnoh.

draw_em_all_collab__voltorb_by
http://anienglish.deviantart.com/art/100-Voltorb-204203833

Útoky:

Normální: nárazový útok, převálcování, kvílení

Elektrické: elektrická koule, výboj, magnetické pole (vznášení), výbuch, bleskový útok, voltové dělo (sražení tělem)

zdroj

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře