#022 Fearow

5. listopad 2010 | 17.21 |
› 

fearow

Typ: Normální / Létající

Výška: 1,2m , Hmotnost: 38,0kg

Vyvíjí se ze Spearowa (level 20.)

Fearow je hnědě zbarvený, kormoránu podobný pták s krkem supa. Má dlouhý, velký, růžový zobák a červený hřebínek. Má rozčepýřené peří okolo kořene krků a mezi jeho obrovskými křídly podobné chmíří smetanové barvy, podobně jako konečky jeho křídel. Jeho pařáty jsou růžové, se třemi prsty směřujícími dopředu a jedním dozadu.

Fearow létá rychle a elegantně a má velkou výdrž, díky které dokáže letět i celý den bez odpočinku. Fearowé žijí na nerovných rozlehlých pláních a opuštěných polích. Lze je najít v Kanto, Johto i oblasti Sinnoh. Fearow si staví hnízdo na vyvýšených místech, velmi často jsou vidět okolo hor, skal a kaňonů. Jsou velmi teritoriální - až to hraničí s agresivitou, obzvláště, když se někdo dostane příliš blízko jejich hnízdům. Když se cítí v nebezpečí, vyletí bleskurychle do výšky a poté velmi rychle pryč.

Fearowé jsou zlí predátoři, kteří se na svou kořist snášejí nečekaně zvýšky a odnášejí si je do svých hnízd. Obyčejně jedí brouky a hlodavce, ale dokáží strávit také jakýkoliv druh rostlin. Jí také pokémonní jídlo. Jsou známy útoky na Pichu, Rattatu a Pidgeye.

Fearow_by_DestroyedSteak
http://destroyedsteak.deviantart.com/

Útoky:

Normální: klovavý, rychlý útok, hbitý útok, nárazový útok

Vzdušné: letecké eso, ocelové křídlo, větrná břitva, vichřice

Speciální: hyperpaprsek

zdroj

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře