Deníčkování VI.

5. červen 2011 | 00.10 |

4. června 2011

Měla jsem dobrou náladu. Byla jsem vlastně v takřka euforické náladě. Dokud se jedna zubatá tlama nesetkala s jedním chudáčkem kabelem. Ale to jindy. Jednoduše mi spadl net. Prolog k Ve snové pavučině o šestnácti tisících znacích (cca osm stran ve wordu) prostě a jednoduše zmizel v nenávratnu. Zatla jsem však zuby (co bych pro vás neudělala) a začala to psát znova. Člověk by řekl, že když se pes popálí, už podruhé do ohně čumák nestrká. Já se do psaní zažrala a průběžně to neukládala. No a před koncem mi to zase kleklo. Nevěděla jsem, jestli brečet nebo řvát. Už na to nemám nervy. Vážně ne. Je mi to líto, ale už nemám sílu začít to psát ZASE celé od znova. Možná kdyby to nebylo jen VSP, ale to se mi dnes děje se všemi mými články... Řvěte si, vztekejte se, mě je to jedno. Já už jsem vytočená dost, takže mi to je úplně šumák. Dnes s počítačem končím. I já mám jen jedny nervy.
Dobře, hluboký nádech. Tak to vezmu od kraje. Za ten slíbený článěk se omlouvám. Nebyl čas.
K Entitě mám prolog. Líbí se mi. Ten jsem taky psala dvakrát, ale tenhle mě napadlo uložit. Nakonec nejsem tak hloupá, jak si o sobě myslím. (Ale jo jsem. Jinak bych tu měla VSP.) První půlka k ZSO. Taky mi to kleklo a já prostě neměla sílu tu druhou půlku zase dopisovat. Jo, jsem ráda, že ten počítač mám, ale tohle je trochu moc. Asi ty štěňata zabiju.
(Pro vysvětlení - internet mi tak blbne proto, že štěňata shledala zábavným okusovat kabely. V pokoji mi jen tak pro informaci nejede televize a když chcete cokoliv dělat na počítači, musíte být extrémně opatrní, ať do nějakého kable nekopnete. Nejen proto, že spadne komp ale může vás to i kopnout. No není svět nádherný? Taky si myslím...)
Trošku jsem se uklidnila. Fajn. Sepíšu alespoň část prologu k VSP a příští týden vám sem hodím zbytek.
Jo, ještě maličkost. Entita a Ve snové pavučině se bude střídat. Změnit svůj osud balancuje na hraně pozastavení, ale nejsem taková mrcha, abych to udělala, proto budu kapitoly podávat po polovinách. Ještě něco?
Jop, už vím. Sepíšu ten svůj článěk o mých náladách až budu mít čas a bohužel až tehdy začnu obletovat sledované blogy. Omluvuju se, ale je léto a já už u počítače nedokážu vydržet tak dlouho, jako v zimě.

Pokud se vám zdám podrážděná, možná to bude tím, že jsem.
Doporučení: IGNOROVAT MĚ.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Deníčkování VI. vyletnici®svetu.cz 05. 06. 2011 - 08:02