#037 Vulpix

10. listopad 2010 | 14.36 |
› 

vulpix 2

Typ: Ohnivý

Výška: 0,6m , Hmotnost: 9,9kg

Evoluce: Ninetales (Ohnivý kámen)

Vulpix je malý, liščí pokémon s hnědočerveným kožíškem, nevinnýma, zvídavýma a inteligentníma očima a s šesti oranžovými ocasy. Při narození má jen jeden ocas - bílý - avšak jak roste, tak ocas sílí a dělí se na další. Před vývojem mohou ocasy dosáhnout teploty stejné, jako plameny uvnitř Vulpix. Má krémový podbřišek a hnědé nožky s tmavě hnědými ponožkami a světle hnědými polštářky. Vnitřní žár Vulpix klesne teprve ve chvíli, kdy je Vulpix těžce nemocná nebo na sklonku života. Mezi samečkem a samičkou nejsou žádné rozdíly. 

Vulpix jsou velice přátelští, někdy až rozmazlení pokémoni, velice temperamentní. Když se Vulpix ocitne ve velmi horkém prostředí, preventivně plive oheň, aby její teplota nepřesáhla únosných mezí. Divocí Vulpix před silnějšími predátory raději předstírají zranění a utíkají, než bojují. Vulpix lze najít na travnatých pláních poblíž aktivních sopek nebo blízko hor, ale i v městských parcích a álejích, povětšinou v noci.

Útoky:

Normální: rychlý útok, hbitý útok, nárazový útok, rána ocasem, kousnutí

Ohnivé: plamenomet, ohnivá koule, žhavý popel, ohnivý vůbuch (regenerační), ohnivý nárazový útok, zpustošení (ohnivá vlna), sucho (vlna horkého vzduchu)

Speciální: umí ovládat pohyb ohnivých koulí, energetická koule

ZDROJ

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře