#133 Eevee

12. únor 2011 | 18.07 |
› 

eevee 1

Typ: Normální

Výška: 0,3m , Hmotnost: 6,5kg

Evoluce: Vaporeon (Vodní kámen), Jolteon (Hromový kámen), Flareon (Ohnivý kámen), Espeon (maximální důvěra a štěstí v trenéra přes den / Sluneční střep), Umbreon (maximální důvěra a štěstí v trenéra přes noc / Měsíční střep), Leafeon (maximální důvěra a štěstí v trenéra v blízkosti skály Moss), Glaceon (maximální důvěra a štěstí v trenéra v blízkosti Ledové skály)

eevee

Eevee se díky nepravidelnému genetickému kódu může změnit do sedmi objevených různých podob, do tří s pomocí určitého kamene (Ohnivý, Vodní a Hromový), dva pomocí souznění s trenérem a dva ve specifické oblasti (Eternský les a Route 217 - oblast Sinnoh).

Eevee je savec s hnědým kožíškem. Má chundelatý hnědý ocas s krémovou špičkou a smetanovým kožešinovým límcem. Čtyři krátké kočičí nohy mají každá tři prsty s růžovými polštářky. Eevee má hnědé oči, velké uši a celkově roztomilý vzhled. Nejsou téměř žádné rozdíly mezi pohlavími.

eevee 2

Eevee je vcelku naivní pokémon, avšak přátelský, milý a hravý. Je hodně ovlivňován svým okolím, jako divoký pokémon je vzácný. Zdržuje se v blízkosti měst. Pokud však mají Eevee dobrého trenéra, jsou oddaní, loajální a učenlivý, nemalou měrou energičtí.

Útoky:

Normální: rychlý útok, hbitý útok, nárazový útok, rána ocasem, kousnutí

Speciální: stínová koule, stínový dráp, hrabání

zdroj

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.17 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře