Izy, intrikářka a milovnice 17

14. srpen 2009 | 17.39 |

Promiňte, že je tato kapitolka tak krátká, ale já teď nemám moc času... chystám se na pokráčko Edwarda a Isy.. tak si užijte aspoň ten kousek... moira

17.kapitola: Erote...!
 
Seděla jsem v ledadle a užírala se jeho pomalostí. Už jsem chtěla být v tom lese a všude to prohledat. Nadzvednout každý kamínek, prohledat každou kupu popela nebo se podívat pod každý strom!! Prostě ho najít. Erota. Uvědomila jsem si, jak moc mi na něm záleží. Možná ho opravdu miluju... jako svého druha. Brečela bych, kdybych mohla.

Konečně začalo letadlo sestupovat a já pak z něj vyletěla na hranici upířího běhu. Nezdržovala jsem se tím, že teď vůbec nevypadám jako člověk a vyběhla jsem do toho blbého lesa...

.........

Vletěla jsem tam a zahlédla rozlehlou mýtinu lemovanou ožehlými stromy. Svým upířím zrakem jsem hledala známky toho, že tu někdo přežil. A slunce mi hodně pomáhalo, neboť vesele svítilo a vše upírské rozzářilo. Vydala jsem se za prvním zábleskem, ale našla jsem jen kousek ruky. Pak to byla noha, prsty, ucho, oko a já nevím co ještě...

Začala jsem už docela dost panikařit. Co když ho spálili?! pak jsem se silou vůle donutila zavřít oči a zklidnit se. Pokud budeš panikařit, budeš vyděšená a bude větší pravděpodobnost, že nějakou stopu přehlédneš... nabádala jsem se úpěnlivě. Já něco najdu...

Určitě by Erota poznaly už jen podle pachu... přemýšlej trochu..! přesvěčovala jsem se, že ho nespálili. Nemohli. Nesměli! Pokud to udělali, tak budu zabíjet. A myslím to vážně.

Vzpomněla jsem si, jak si o mě Erot dělal starosti. Určitě mě šel hledat!... začala jsem jít za svým pachem... a úspěch! Můj pach se smísil s Erotovým a ... Štítův pach!! Ale on... to není možné... já ho.. nemožné!!  Já ho zabila! Určitě! A i kdyby ne... nemohl se dát tak rychle dohromady! I když je novorozený! zase jsem začala panikařit, tak jsem si vrazila facku. Pomohlo to. Trochu.

Jestli se Štít nevím jak dokázal uzdravit a k tomu získat svůj štít zpátky, tak by proti němu slabý a vyčerpaný Erot neměl šanci! I když nazvat Erota slabým je dost nadsazené, vyčerpání zmůže opravdu hodně. Zase doprdele panikaříš, Izy, seber se!! okřikla jsem se v duchu a donutila potlačit třas rukou. Urychleně jsem se vydala po své, Erotově a Štítově stopě. A snažila se zahnat obrázek Erota rozházeného po celém lese... Křečovitě jsem polkla.

Doběhla jsem na místo, kde byly oba pachy tak silné, že mě z toho začal svědit nos. Rozhlédla jsem se a našla malou hranici. A z té hranice čouhaly tři ruce. Napůl spálené, ale dobře zřetelné. Jako ve snu jsem došla k hranici a rozhrnula popel. Ano, ruce byly tři a další pahýl vypadal jako čtvrtá. Pořád jsem to nechtěla pochopit. Tři ruce nepatří k jednomu tělu a sama jsem viděla, že Štít má jen dvě ruce. Zuřivě jsem projela rukou popel a odhrnula dva kulaté pozústatky... hlav? Lebek? Dvě hlavy? Čí?! Zavřela jsem oči a snažila se potlačit vzlyky, který mnou lomcovaly jako zimnice.

Pomalinku jsem si uvědomovala, že dvě hlavy nepatří k jednomu tělu. Ucítila jsem nezřetelný pach někoho dalšího.

Né! Né! Nemohli ho spálit!! Skoro jsem cítila slzy, které ale neexistovaly. Spadla jsem na kolena a chytla si hlavu do dlaní.

On je mrtvý... uvědomila jsem si a zlostně zakřičela. Ze zuřivého křiku se stal bolestný skřek. Mrtvý, mrtvý, mrtvý!!! Nééé! Kdybych teď neklečela, tak by se mi podlomily kolena.

,,Erote!!" zašeptala jsem bezmocně.

,,Erotééé!! Kde sakra vězíš!" zakřičela jsem hystericky. Ani jsem si neuvědomila, že biju pěstmi do země před sebou jako malé rozmazlené děcko.

,,Erote, prosím, vylez! Objev se..." už jsem nekřičela, prosebně jsem opět šeptala. Zlomeně jsem koukala na hranici, ruku si držela před pusou a nepřetžitě vzlykala. Polykala jsem jed, který se mi najednou v šíleném množství tvořil v ústech a druhou rukou si zarývala nehty do ruky, kterou jsem si kryla pusu.

Lomcovaly mnou vzlyky, proto jsem málem přeslechla tichý krok , který se za mnou ozval. Utichla jsem a v okruhu jedné míle od nás se nic neozvalo. Erote? Naděje vzplanula jasným plamenem. Pomalu jsem se otočila a doufala...

Erote, Erote, Erote, buď to prosím ty!!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Izy, intrikářka a milovnice 17 verísek 03. 08. 2010 - 17:14
RE(2x): Izy, intrikářka a milovnice 17 moira 03. 08. 2010 - 18:53