Komentář, na který odpovídáte

11. 04. 2017 - 13:54
 

moira: Oh. Jsem už tak trochu zvyklá na lidi, kteří čtou anglicky normálně, takže tak nějak automaticky házím i zbytek lidstva do stejné kategorie. .D Jojo, Alice byla skvělá. .)
Vžívej se do toho jak moc chceš, pro pisálka je zase TOTO věta aka balzámna duši. *smích*

Ok. Ale je to čistě teorie, jako bych byla nějaký jiný čtenář (který ví o trochu více, ale...), jelikož Bastovi, přese vše, fakt do hlavy nevidím. .D Když byl menší, měl toulavého kocoura. Jelikož jeho dětství bylo na pytel a žádného mazlíčka "doma" mít nemohl, byl to pouliční kocour a rváč, ale Basta si adoptoval, jak je to ostatně se všemi kočkami, ne naopak. .D Bast mu často nechával své vlastní jídlo a vážně jej miloval.
Když se situace vylepšila, dostali se s matkou z ulice a ona se vdala, její manžel byl alergický na zvířata. Ale Bastova matka si myslela, že by měl mít něco, co může vychovávat, aby se naučil zodpovědnosti. Stala se velice zodpovědnou matkou a načetla si kvanta informací o dětské psychice. Nejspíše jen díky ní je Baptist momentálně takový, jaký je. So, jelikož žádné chlupy, koupila mu Sphynx. Ty sice mají jemné chloupky, a většina alergiků je alergická i na jejich sliny, nejen srst, ale to je detail.
Vsadila bych boty, že pokud ne další Sphynx (tak mě napadlo, nepřekvapilo by mě, kdyby měl Bast nějakou na bytě), nějakou kočku si pořídí určitě.
Nejsem si ale jistá, jak by reagovala Alice. A další faktor je, že Bast, jakkoliv miluje kočky, se podle mě nechá zvyklat, ohledně toho, jakého mazlíčka si pořídí. Hmm...
Nejspíše by to záleželo na situaci a náladě těch dvou. .) Ale tak nějak se nemůžu zbavit dojmu, že budou mít obřího psa, nejspíše zase z útulku, a Sphynx. *smích*

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.