Komentář, na který odpovídáte

21. 03. 2017 - 22:06
 

moira: kvůli své vlastní blbosti jsem si odehnala většinu čtenářstva, takže můžu obviňovat jen a pouze sebe. A stejně očekávám pozornost - "umělec" musí být, hádám, egocentrický, pokud chce doopravdy tvořit. A já jsem velice ješitné stvoření. *smích* Jsem dost malicherná, abych nepsala, pokud nemám nůž na krku, ale zároveň dostatečně dychtivá po pochvale, abych se snažila každého človíčka potěšit. Není to úplně lichotivý koncept, ale i tak si nemyslím, že jsem v tom sama.
Číst ta slova, že se někdo věnoval mému příběhu natolik, aby, i po té DOBĚ, měl nějaké teorie... děkuji.
Anyhoo, VV... ono je to s tím složité. Je to příběh, kterému jsem věnovala OPRAVDU hodně času (a myšlenek), myslím, že je dobře propracovaný, natolik, že jsem si jednu dobu arogantně myslela, že bych to mohla zkusit vydat (alas - proto je to hozeno do zaheslované rubriky). Pak mi došlo, že je to jeden z tisíců příběhů a nepředstavuje nic nového. Ale i tak to tam nechám, než to dopíšu a přepíšu. Možná vyzkouším své štěstí s nakladateli, a potom, až mě odmítnou, to zase hodím na blog. *smích*
Píšeš? .) Něco konkrétního, co bys doporučila? Nemůžu slíbit, že se na to vrhnu hned, ale určitě bych si na to čas dříve či později vynahradila. .)

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Alice by Christina Henry