ZSO: #2 Zbytečný

22. leden 2011 | 19.49 |

S nezájmem jsem zvedl pohled, zkoumajíc, kdo to vyšel ven. Byla to dívka. Pohledná. Asi sedmnáct let. Dlouhé černé vlasy nedbale stáhnuté do ohonu. Šedohnědé oči. Přitažlivé, vypočítavě oblečené a upravené tělo. Tak proto ten hluk... řidič se bavil.

Když jsem se však setkal pohledem s dívkou, trošku jsem pozměnil svůj názor z prodejné děvky na holku, co se špatně narodila. V očích se jí zračila inteligence a jiskřila v nich zlomyslná škodolibost, pozvolna se měnící v zájem, když se podívala na mě. Olízl jsem si rty. Dlouho jsem byl sám. Co kdybych se trochu pobavil? Navíc... dívka mě podivným způsobem přitahovala. Měla své vnitřní osobité kouzlo. Byla jiná, než ty hloupé husy u nás na Zapomenutém ostrově. A nebylo to jen oblečením či starostmi vepsanými do té železné a přesto velmi pohledné a jemné tváře. A měla v sobě ještě něco, co jsem nedokázal popsat. Něco ve mně, nejen mé tělo, ale hluboko v nitru, na ni reagovalo.  I když ani tělo nebylo pozadu.

Naznačil jsem hlavou směr záchod.

,,Ale sokolíku, já už dnes dřela. Snad nemáš chuť na opotřebovaný "zboží"?" řezavě se zasmála a mně zatrnulo. Když se však dívka rozešla dál do vozu a šla okolo mě, chytil jsem ji za loket. Pomalu jsem se naklonil a nos jí zabořil do krku. Páchla potem a kouřem, ale pod tím byla i jemná vůně... pokémonů? Snad Eevee? A k tomu vzrušující ženské pižmo.

,,Nevadí." šeptl jsem jemně a pohladil ji po paži. Zachvěla se. Málem jsem se přestal ovládat tady na veřejnosti. Něco v ní mě až bestiálně rozrušovalo, přitahovalo a vzrušovalo. Když jsem ji doprovázel na toaletu, nebránila se. Možná po tom dokonce dychtila. Opřel jsem ji o dveře a začal ji nejdříve jemně, pak však dravěji a drsněji líbat. Znal jsem to nepsané pravdilo prostitutek. Rty a polibky jsou tabu. A vždy jsem to strašně rád vyvracel. Měla měkké, horké rty. Když jsem jí vklouzl rukama pod košili, prsty přejely po jemné kůži a oběma nám unikl slastný povzdech. Zaklonila hlavu a pozorovala mě přimhouřenýma očima. Spokojeně. Souhlasně. Olízl jsem jí nos, pak pokračoval přes hranu čelisti k uchu a níže, krk, dekolt a ňadra. Byla dokonalá. Proč se jen musela narodit ve špíně?

Dívka se vžila do své role a začala se chovat jako profesionální společnice. Jedno jsem musel uznat. Byla více než dobrá. Byli jsme dvě dychtící těla, zsynchronizovaná, jedno stvořené pro druhé. Na kratičký okamžik jsem měl pocit, že ona je stvořená jen pro mě a já pro ni. Cítil jsem se šťastný, plný a hlavně.. celý. To něco prázdného ve mně se na ten okamžik naplnilo a vědomí, že za chvíli to vše zase zmizí, bylo až bolestné. Chtěl jsem tento okamžik uchovat co nejdéle. Bohužel...

Netrvalo to dlouho a oba jsme byli uspokojení. Oba.. napadlo mě pobaveně. Zažila orgasmus a nehrála to, to poznám. Na chvilku, zlomek okamžiku, vypadala strašně mladá a zranitelná a to mě znepokojilo.

Buď je ve svém řemeslu velmi dobrá, nebo jsem jí jednoduše padl do oka. Raději jsem přemýšlel o tomto, než o faktu, že za chvíli budu zase sám a ten příjemný pocit souznění se rozplyne do prázdna. I já jsem byl spokojený a uspokojený. Dívka byla úžasná ve všech možných ohledech, skvělá milenka. Věděla, kdy zakřičet, kdy naopak tiše zasténat, kdy se celá uvolnit a kdy naopak napnout a zarýt nehty do zad. Kdy se podřídit a kdy jemně a něžně vést. Navíc... jako by mi tím milováním nedala jen kousek sebe, ale jako by na mě přešel i kousek toho kouzla, co měla v sobě. Jak jsem říkal.. cítím se skvěle.

Sáhl jsem do kapsy a na malé umyvadélko položil kreditku. Byla to univerzální karta, díky které doteď otec nevystopoval, kam to po nocích chodím. Byla jí pro prostitutku škoda. Avšak konkrétně pro tuto dívku ne. Navíc jsem neměl hotovost.

Když jsem odcházel, napadlo mě, proč jsem platil. Nechtěla by zaplatit.. to jsem poznal dle pohledu ve chvíli, kdy kartu uviděla. A já bych měl prima historku, jak spím s prostitukou zadamo. Tak proč.. ? nechápal jsem se.

Rukou jsem pro jistotu zkontroloval pokédex, PMobil a svou propustku a identifikační kartu. Na další stanici jsem pak bez ohlédnutí vystoupil. Nechtěl jsem se totiž stále ohlížet, zda už dívka vyšla z toalet. Měl bych pak moc velké nutkání ji tam opět zatáhnout.

Až při cestě Zkaženým městem jsem zalitoval, že jsem si nevzal kontakt.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: ZSO: #2 Zbytečný dara 23. 01. 2011 - 15:11
RE(2x): ZSO: #2 Zbytečný moira 11. 02. 2011 - 14:13
RE: ZSO: #2 Zbytečný faire 24. 01. 2011 - 16:32
RE(2x): ZSO: #2 Zbytečný moira 11. 02. 2011 - 14:13