29. část

15. listopad 2009 | 19.40 |

Plán

Najednou se z venku přiřítila Rosalie.

,,Musíme je dostat zpátky!!!!" zakřičela na nás všechny. Musela jsem si zakrýt uši, protože její hlas vylétl tak vysoko, že nakřupla nějaká okna a praskly dvě skleničky, které stály na stolku.

,,Dobře! Ale zmlkni Rose!" zakřičela jsem na ní. Okamžitě stichla.

,,Než jsem se dostala tady k vám, tak jsem pracovala v Arově gardě.." řekla jsem a všichni tři na mě překvapeně koukali.

,,Ano, já bojovala, zabíjela, vraždila. Několikrát jsem se i napila lidské krve..." šeptla jsem nakonec a pak znovu energicky zvýšila hlas.

,,Byla jsem elita mezi jeho bojovníky, já Edward, Alice a Jasper jsme byli zvláštní tým, který se posílal jen na sebevražedné mise... byla jsem jejich velitel." řekla jsem a Rose se na mě nedůvěřivě podívala. Zatla jsem zuby, nic jsem nesnášela víc, něž když mě někdo podceňoval. Ani né za miliontinu sekundy už Rose ležela na zemi a já jí okamžitě znehybnila.

,,Zabila jsem i větší protivníky, než jsi ty..." zašeptala jsem jí do ucha a pak se stáhla. Všichni tři (ano zase) na mě ohromeně zíraly.

,,Jen ukázka.." pokrčila jsem rameny.

,,Edward a kluci jsou pro Ara moc cenní na to, aby jsme je jen unesly, navíc by ani sami nechtěli.." řekla jsem.

,,Proč?" zeptala se Esmé.

,,Protože tam mají všechno. Chápejte, mají jakousi svobodu, upírku na kterou si ukážou, moc.." vyjmenovávala jsem vše, co jsem poslední roky postrádala.

,,Copak tě už Edward nemá rád?" zajímala se ohroměně Rose. Zmlkla jsem. Nechtěla jsem jí říkat, že jsem spala s Jasperem i Edwardem a oni nakonec skončili spolu.

,,No.. ne. Miloval mě Jasper." řekla jsem a (ano, už po třetí) na mě všichni zíraly.

,,Edward miloval Alici, která milovala Jaspera, který miloval mě, která jsem milovala Edwarda.." řekla jsem a pak se tomu zasmála. Bylo to takové popletené.

,,Ale stejně se tam dostaneme.. mám nápad. Vrátím se tam, zkusím jim vrátit paměť  pak , jestli se mi to podaří nebo ne, se vrátím.. co vy na to?" Esmé se na mě starostlivě podívala, Carlisle si mnul bradu a Rose mě propalovala pohledem.

,,Nemůžu tomu uvěřit... Jasper Alici tak miloval!" řekla zničeho nic Rose a já se k ní otočila.

,,Vše tam bylo nějaké divné.. jako by si někdo zahrával. Měla jsem ráda Edwarda, ale zničeho nic mě přitahoval Jasper. Alice pak vyjela po Edwardovy a Edward o mě ztratil zájem. Hmmm... a sakra! Už to chápu! Oni si s námi hrály. " řekla jsem vítězoslavně.

,,Nechtěli, abychom spolu byli tak, jak jsme byli, protože byla moc velká šance, že si pak vzpomeneme!!" vysvětlila jsem to. Carlisle se poprvé ozval.

,,Nevěřil jsem, že by byl Aro tak.. zrůdný, ale asi to tak je. Souhlasím s tvým plánem, protože jiný asi není. Počkáme na tebe rok.. pak do Volterry vyrazíme my." řekl a odešel do pracovny. Esmé se na mě usmála a šla za ním.

,,Doveď mi toho praštěného hromotluka zpět!" řekla Rose a odešla. A já zůstala v obýváku sama.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.8 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 29. část twilight-love 25. 08. 2009 - 22:21