Deník anděla - Úvod: Nováček

18. srpen 2009 | 01.55 |

Fajn, tak toto je moje povídka. Je o jedné holce, co se dostala do Nebe a já popisuji, jak to tam chodí.. dle mé fantazie. Hlavní, o co v Nebi jde, je postavení. V Nebi se skoro vůbec nemusí jíst a je skoro nemožné tam chytit nějakou nemoc. Jinak je to dost podobné obyčejnému životu... Tak si počtěte!! :)

Úvod: Nováček

Ahoj, jmenuji se Paolin. Zde v neby se příjmení neberou, proto jsem jen Paolin. Místo příjmení je jen registrační číslo. Jsem kategorie 0 /č. 1 505 500 , aspoň to číslo je jednoduché. Ale už jen 800 dobrých skutků (DS) a jsem 1. kategoriie!  Bydlím v přízemí nebe.. v 1.patře žijí andělé (kategorie 100-1000000) , v 2.patře žijí Strážní andělé (kategorie 1000001- nevím kolik) a v 3.patře žijí Archandělé... kategorii neznám. A někde nahoře bdí Bůh. Viděli ho prý jen Archíci.
Jsem v neby.... každý koho znám (znala jsem) na nebe nevěří, ale kdyby věřili, tak by určitě tipovali , že bych se dostala do pekla. A i sám pravá ruka ďábla mi řekl, že jeden větší zlý skutek a jsem v Pekle. Hmmm... možná by to bylo i lepší... já totiž do nebe nepatřím. Ale jsem ráda, že už nejsem v Očistci. Ještě teď cítím ty ledové ohně na mém těle.

Na stranu mrtvích jsem se dostala neumýslně. Pustila jsem si žilou a... no prostě jsem to přehnala.  Ale byl to fakt den blbec. Můžu říct, že takhle jsem si nebe nepředstavovala. Od 1. patra je prý Edenská zahrada, ale tady to vypadá jako .... v Praze ve čtvrti kde bydlí bezďáci. Prostě my Nováčci na vlastní byt nebo domov nemáme a když si vás nějaký anděl neveme pod svá ..  ,,Ochranná křídla,, tak opravdu jste bezdomovci. Já osobně jsem bezdomovec a nesnáším přízemí. Přízemí? Sklep...
Jsem tu sice den ,ale dnes večer se dostanu do 1. kategorie do které se dostává až po měsíci. Prostě odsud chci vypadnout! Už jsem vám povídala o tom, že andělé stárnou v měřítku 1 rok / za 10 000 let?? A to se andělové dožívají nekonečna. Já nechci být příštích několik desetiletí 13-ti letá malá ,,usmrkaná,, holka!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.14 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Deník anděla - Úvod: Nováček bičik 08. 01. 2011 - 13:11