9. část

22. září 2009 | 18.32 |

9.kapitola

Na letišti jsme čekali jen chvíli. Ani jsem si nevšimnul jak a Alice s Bellou byli uprostřed letiště a objímali se jako lvice se bijící o maso. Jedině že to maso byly ony navzájem. Za chvíli se přiřítil Emmett a už Bellu málem nevyhazoval do vzduchu. Přece jen i na Emmetta by bylo trochu divné, kdyby začal dospělého člověka vyhazovat až ke stropu..
 
Ale co nikdo kromě Alice nečekal, tak to bylo přivítání Jaspera s Bellou. Bella se mu vrhla okolo krku a zuřivě ho objímala.
,,Bratříčku, ani nevíš jak jsi mi s tím samotářstvím chyběl. Tohle mi už nikdy nedělej. Nebyla to tvoje chyba. Především jsem za to mohla já..." a zabořila mu hlavu do ramene. Přišel jsem k Alici a zezadu jí objal. Potřeboval jsem někoho mít u sebe. Po (docela dlouhé) chvíli se Bella od Jaspera odlepila a vrhla se na Carlisla a Esmé.
,,Mami, tati, tak jste mi chyběli!" a Esmé málem radostí nezačali téct slzy... I Carlisle byl hodně šťastný, ale v duchu přemítal nad tím objetím Belly a Jaspera. Edwarde. co si o tom myslíš ty a Jasper? zeptal se a já začal vnímat okolí. Tolik jsem jí ublížil, byla to moje chyba, přestože mi to Bella vyvrací... pomyslel si Jasper, přestože vypadal úplně v pohoděl. A já, dobře přiznám se, trochu jsem zažárlil. Sklonil jsem se nad alicí a zeptal se jí. 
,,Co si myslíš o Belle a Jasperovi?" A oba se jako na povel otočili. Alice pokrčila ramenami a odtancovala k Jasperovi.
,,Jasper mě miluje a v budoucnosti nevidím Jeho a Bellu, a navíc si nemyslím, že by Bella nemilovala tebe." řekla a šibalsky na mě mrkla. Tak ty si myslíš.. řekl mi v myšlenkách Jasper a Bella řekla do vzduchu:
,,Tak ty si myslíš.." musel jsem se nad tou schodou pousmát.
Stáva se z tebe žárlivej páprda Edíku.. broukl Emmett  v duchu a Bella se začala dusit smíchem. Podivně jsem se na ní s Emmem podíval a ona pokrčila rameny.
,,To tu budeme stát celý den? A kde je vůbec Rose?" zeptala se a já ztuhl. Emmet, ten usměvaví se trochu zamračil.
,,Opustila mě." společně s Bellou jsme zalápali po dechu.
,,To je vtip? Jestli jo tak nevydařenej!" řekla a napůl křičela Bella.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře