8. část

20. září 2009 | 18.31 |

8.kapitola

Tady máte další kapitolku E a I , omlouvám se s tím Port Angels (doufám, že jsem to napsala správně..)
Cítil jsem se jako malé dítě, co našlo svého pejska. Nemohl jsem se Belly nabažit. Každou chvíli jsem si jí k sobě přitáhl a políbil, abych se ujistil, že se mi to jen nezdá. Nakonec Bella vyplavala na břeh a znaveně si tam lehla. Ja se vynořil z vody a spokojeně si lehl do trávy vedle ní. Vše by bylo OK, kdybych si něco neuvědomil. Bylo tu úplné ticho. Ano, já vím, zvířata se upírům vyhýbají, ale i tak tu bylo záhrobní ticho.
,,Bell, nevrátíme se na letiště a nepoletíme do Evropy, jak jsme to měli naplánované?" zeptal jsem se a zalitoval nad tím my. Ano, jak jsem to měl naplánované já s Tanyou. Bella vedle mě trhla. Znepokojeně jsem se na ní podívala a přesvědčoval se , že slyšet mě nemohla. Usmála se a odpověděla:
,,Samozřejmě, mám na zítřek zamluvenou letenku a nevím jak ty, ale já se do Evropy určitě vydám. Tak se těším na Esmé a Carlisla. Na Alici a Jaspera." řekla a její hlas se při Jasperově jménu trochu změnil. A já.. zažárlil? Zatřepal jsem hlavou a přitáhl si Belliinu tvář blíž té své.
,,A na Emmetta a Rose.." řekla a nepatrně se zašklebila. Já se zasmál. A Bella se zatvářila jako ublížené štěně. Se smíchem jsem jí vzal do náruče a políbil. A pak ještě jednou. A pak mi zazvonil telefon. Zmateně jsem se na něj podíval. Myslel jsem, že jsem ho vyhodil už v lese. A i tak... jaktože přežil koupání?? Se zamyšleným výrazem jsem to zvedl.
,,Edwarde! Já tě miluju, kdy??" ptala se radostně Alice. Já se zamračil.
,,Co kdy??"
,,No kdy přiletíte? Uspořádám tak velkou oslavu, že to ani Cullenovi ještě neviděli!" výskla nadšeně Alice a já uslyšel, jak jí Carlisle krotí slovy: Asi to nestihneš, víš proč.. řekl můj otec a já se podivil jeho záhrobnímu tónu. Proč zní tak --- na Carlisla neoptimisticky? Alice si taky smutně povzdychla a řekla:
,,Za dva dny buďte v na letišti u Port Angels, sejdem se tam a pak jedem zpět do Forks.." broukla a zavěsila...
,,Slyšela jsem, že pojedeme zpět do Forks,tak jedem ne? "řekla vesele Bella a už utíkala někam do lesa. Já se ještě jednou podíval na tu krásnou krajinu tady (sice byla zaneřáděná odpadkama, ale já se tu přece smířil s Bellou, ne) a vyběhl za mou láskou..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře