4. část

13. září 2009 | 18.26 |

4.kapitola

Vběhl jsem na mýtinku a načapal tam nějakého upíra se skoro mrtvím člověkem. Zasténal jsem. Tohle není Bella. A já tak doufal...
Upír na mě zavrčel, ale já ho nevnímal. Zase jsem zachytil Belliinu stopu. Rozběhl jsem se. Bohužel Bellinina stopa vedla do města. Přivřel jsem asi bolestně oči. Pak jsem zalápal po dechu, protože její stopa vedla přímo do středu města. Co když tady zažili masakr a Volturionovi jí už dostali! pomyslel jsem si vyděšeně. Vletěl jsem do města a tak se začala stopa rozdělovat. Jedna vedla k drahému domku, další k tmavé uličve a ta na střechu kde bylo mrtvé tělo nějakého... muže? Hrdlo měl úplně rozervané... S bolestí v hrudi jsem se vrátil. Tady jsem spolu s její stopou narazil na stopu 3 .... dětí! Šokovaně jsem vydechl. Sledoval jsem stopu a na střeše našel jen jednoho kluka. Dva ostatní jako by zmizeli z povrchu zemského. Sledoval jsem pak stopu do obchodu, kde (s úlevou jsem si všiml že je jen rozbitá výloha) byla stopa jiná. Vzala si nové věci. Pak u parkoviště stopa zmizela. Ukradla auto. Musel jsem se tomu ušklíbnout. Bella a krást?
Teď vím, že potom zamířila do Denali. Tak proč se tam teď nestavit? S autem jsem se nezdržoval. Běh bude rychlejší a nebudu muset (kromě lovu) zastavovat.
Po dvou týdnech jsem doběhl do Denali. A málem zavýskl radostí. Belliina stopa tady byla tak silná... asi tu před chvílí byla!
Rychle jsem zaklepal na dveře a otevřel mi Elezar. Myslel jsem ,že tady ještě budeme, ale Alice asi zase něco vymyslela a někam jsme zase jeli.
,,Byla tady?" zeptal jsem se ho. Vypadal dost naštvaně. Co se mu stalo.
,,Před dvěmi minutami tady byla.." řekl ,,A vyptávala se na Culleny." celý rozhovor si přehrával v hlavě a já už chtěl jít na letiště, když... Elezar si vzpomněl na minulý rozhovor. Jak se Bella zatvářila, když jí Elezar oznámil, že s Tanyou chodím. Já se zhrozil a pak začal klít.
,,Díky, někdy se zase stavím." křikl jsem ještě přes rameno.
Tohle je špatné. Bella si myslí, že jí už nemiluju.... Doufám, že neudělá nějakou hloupost...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 4. část ronnie 25. 02. 2011 - 22:04